Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rekonstrukcja rządu trwa już dwa miesiące. Oto co z niej wynika dla PiS

(3)
Kaczyński nie taki znowu wszechpotężny i nie jest w stanie panować nad chaosem, a do tego wewnętrznie rozdarty, niepewny swych możliwości, podupadły na zdrowiu.
 • 2017-12-06 00:39 | Aspiryna

  Morawiecki?

  Wszystko wskazuje na to, ze Kaczynski wciaz pozostaje "szefem wszystkich szefow" PiSowskiej mafii i to on wciaz kontroluje sytuacje. To czlowiek, ktory potrafi wymyslac bardzo zawile intrygi polityczne!
 • 2017-12-07 10:16 | Obserwer

  Re:Rekonstrukcja rządu trwa już dwa miesiące. Oto co z niej wynika dla PiS

  Gra na odwrócenie uwagi medialnej od istotnych ustrojowych ustaw to zasadniczy cel tej tzw. rekonstrukcji.
  Ale w tzw. międzyczasie sami zapętlają się coraz bardziej.
  Bo Bóg ma swoje plany. A jak kogo chce ukarać to mu coś odbierze np. zdrowie.

  Dajcie spokój tej wyolbrzymionej wielkości. Na razie sprzyja im dobry , koniunkturalny poziom gospodarki niemieckiej. Ani Morawiecki , ani Szydło czy Kaczyński nie mają z ty nic wspólnego.
  Do czasu. Mieli czas , aby wyzbyć się swojej pychy. Ale z tego nie skorzystali. Dziwne rzeczy zobaczymy.
 • 2017-12-07 15:55 | wnukmarek

  Re:Rekonstrukcja rządu trwa już dwa miesiące. Oto co z niej wynika dla PiS

  Ja wiem, że totalna opozycja przyzwyczajona jest do permanentnych rekonstrukcji. Bo stale potrzebowali ministrów "zderzaków", kilka rekonstrukcji wymusiły odkryte przypadkiem afery np. hazardowa i taśmowa. W celu naprawy świetnie działającego wymiaru sprawiedliwości w ciągu 8 lat wymieniono 9 ministrów sprawiedliwości. Aż w końcu nieudolny premier zawinął się i zwiał. A teraz się złoszczą i histeryzują, a "trzeba se było wygrać wybory". Nie udało się dorznąć watahy to może przyjdzie wymrzeć jak dinozaury. Jedyna nadzieja w zagranicy, zwłaszcza w Berlinie.