Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Katerina od Trumpa do Putina

(1)
  • 2017-12-06 17:50 | Kosal

    Katerina

    Teoria spiskowa ma sie dobrze. Rosjanie postawili na Trumpa w 2008 !. Redakcja zapomniala podac ze jak sie sprzedaje w Stanach dom, to sprzedawca nie martwi sie kto kupi jego dom, to nie jego problem. Fakt ze sprzedal sie za podwojna cene tez nie jest dziewny gdyz byl to okres "boomu" i ceny szly do gory jak szalone. W 2009 rynek nieruchomosci sie zalamal i pewnie posiadlosc Trumpa mozna by bylo kupic za 30 milionow ale to nie pasuje to teori spiskowej ze juz w tym okresie Rosjanie byli tacy madrzy i postawili na Trumpa.