Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak oświetlić miasta przyszłości

(1)
Oświetlenie świąteczne jest niezłym wskaźnikiem tego, co jeszcze trzeba będzie zmienić, by w Polsce powstały kiedyś inteligentne miasta przyszłości.
  • 2017-12-07 16:39 | KTD

    Re: Światło rządzi miastem

    Trzeba brać przykład z tych którzy oszczędzają energię i środowisko i robią to najlepiej. Oni maja bogatsze doświadczenie.
    Szkoda, ze sporo tych swiatecznych instalacji świetlnych których jest teraz pełno to kicz.
    A tak na marginesie warto zauważyć jak miasto rządzi ludźmi, a właściwie włodarze miast używając subtelnych (świetlnych) technik manipulacyjnych. Czy my dalej mamy wierzyć, w oswieceniwy model człowieka i jego wolność wyboru skoro nawet kolor światła wpływa na nasze zachowanie?.