Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Inteligent cham

(2)
Zakompleksiony inteligent wstydzi się siebie, gotów kierować ostrze frustracji i agresji raczej na swoich pobratymców, niż na społecznego „tubylca”.
 • 2017-12-09 21:29 | sztubak

  Inteligen Cham

  https://www.youtube.com/watch?v=Enq5EHFq3T4


  Rozsądny człowiek nie szuka przyjemności a raczej unika przykrości.
  Z pewnością wie Pan kto to powiedział, mniej więcej w ten sposób.

  Rozsądny człowiek nie bierze na siebie więcej niż może unieść.
  Bądź Pan rozsądny, na Allaha, Jahwe i Manitou.
 • 2017-12-11 02:01 | kruk

  Re:Inteligent cham

  Czy inteligenckie chamstwo nie jest przejawem dekadencji tej klasy? W sensie intelektualnym bardziej niz moralnym. Cala pociecha w tym ze, jak pisze Pan Profesor, idzie odnowa w mlodych pokoleniach. Dobrze, ze chamstwo wysublimowane i tak pozostanie w potocznym pojeciu chamstwem.