Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szefem PISF został człowiek enigma. Skąd się wziął?

(2)
W branży filmowej Śmigulski nie miał jeszcze okazji zaprezentować, na co go naprawdę stać. O jego guście też niewiele wiadomo.
 • 2017-12-10 16:36 | rysszc

  Jesteśmy za małym krajem by się samobiczować

  Też nie wiem za co Pani Sroka została wyrzucona ale nie miała najlepszej opinii w Krakowie.
  Czy film jest dziełem , czy nie, oceni historia ale samobiczujące filmy mogą być dobre w kraju. wysyłanie ich poza kraj, na festiwal, jest zwyczajną, prymitywną , wredną robotą. Niestety tak było, ktoś dostawał nasze wspólne pieniądze i "promował" nasz Kraj.
  Cały, ważny w promocji narodów wiek dziewiętnasty poszedł nam koło nosa bo nobliści to byli Rosjanie, naukowcy, inżynierowie, też reprezentowali inne kraje a teraz na pytanie kto to taki ta Polska /Ci od papieża?/, zobaczę film a tu pasztet nic nie rozumiejącej, mającej się z tego powodu za geniusza Pani Holland lub kogoś w tym stylu. Jak nie ma się nic na pozytywne promowanie to się nie promuje i tego tez nie rozumiała Pani Sroka. """"
 • 2017-12-15 22:47 | Johann Liebert

  Re:Szefem PISF został człowiek enigma. Skąd się wziął?

  Kolesiostwo i skostniałość PISF-u przyrównałbym do PZPN-u. Panie Wróblewski, ta instytucja była skompromitowana dużo wcześniej i dorabianie ideolo, że rządzi PIS więc kultura jest do d.. nie działa, bo wcześniej było podobnie. Tyle się mówi o świetnych polskich filmach, twórcach, aktorach, tyle tylko że promuje się leśnych dziadków za zasługi, a świat filmowy nam ucieka coraz dalej. Nominowanie filmu śp. Wajdy do Oskara za film nieanglojęzyczny w zeszłym roku było decyzją kompletnie niezrozumiałą (wręcz kuriozalną patrząc jak świetnym filmem jest "Ostatnia rodzina", zresztą "olanie" "Róży" Smarzowskiego za kadencji miłościwie panującej dyletantki Odorowicz to ten sam casus) i w pewnym sensie podsumowaniem tego, czym był i jest PISF.