Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

KRRiT właśnie odtrąbiła, że polowanie na media czas zacząć

(4)
Można przypuszczać, że kara dla TVN jest wstępem do uruchomienia procesu cofnięcia koncesji dla tej stacji.
 • 2017-12-13 06:49 | woytek

  cyniczne media bawią się emocjami telewidzów

  Podjudzanie telewidzów relacjami z awantur wywołanymi przez rozgoryczoną opozycję polityczną powinno być napiętnowane karą chłosty dla właściciela stacji.
  Media manipulowały zdarzeniami takimi jak kijowski Majdan i efekty tych manipulacji otworzyły bramę do biedy i piekła dla milionow ludzi. Po latach nie ma winnych, ale ci sami politycy co wtedy wygłaszali buńczuczne zachęty do walki o wolność dla oligarchów, teraz domagają się kary dla tych , którzy zachęcali do awantur na ich podwórku?
 • 2017-12-13 09:33 | Rasie

  Re:KRRiT właśnie odtrąbiła, że polowanie na media czas zacząć

  Gotują nas jak żaby i swietnie im to idzie...
  W pewnym momencie nie będzie już żadnej stacji pokazująca naszą "nierzeczywistość" z innej niż TVP perspektywy, potem przefiltrują ruch internetowy, ewentualnie zablokują niektórym karty SIM i w ten sposób nikt nie będzie wiedział co się naprawdę w tym kraju dzieje, dopóki nie zobaczy na ulicach patroli Gwardii Narodowej... a wtedy będzie niestety za późno.
  To się oczywiście wydaje nieprawdopodobne w europejskim państwie 21 wieku... tak samo, jak jeszcze chwilę temu, mogłoby się wydawać całkowicie niemożliwe np. upolitycznienie sądownictwa i jawne łamanie Konstytucji przez wszystkich od posłów do prezydenta... ale... "nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji".
 • 2017-12-13 15:51 | Aspiryna

  Re:KRRiT właśnie odtrąbiła, że polowanie na media czas zacząć

  "Podjudzanie telewidzów relacjami z awantur wywołanymi przez rozgoryczoną opozycję polityczną powinno być napiętnowane karą chłosty dla właściciela stacji."

  Czy jezyka propagandy uczyles sie u niejakiego Moczara, czy u samego Gomulki?
 • 2017-12-13 16:19 | Kazimierz K

  Re:KRRiT właśnie odtrąbiła, że polowanie na media czas zacząć

  KRRiT działa na podstawie przepisów wydanych za czasów koalicji PO PSL.
  A zatem jeżeli niezależne media działają w ramach koncesji i obowiązujących norm, czy te media powinny działać bez żadnej kontroli i ewentualnych sankcji?
  Ja osobiście oglądam wszystkie telewizje w tym TVN, a jeżeli coś mnie denerwuje, to po prostu zmieniam program. Najgorsze jednak jest to, że z powodu zjadliwości niektórych programów politycznych i niektórych posłów, wiele osób z przyczyn różnic światopoglądowych innych członków rodziny, nie jest wstanie akceptować tego rodzaju retoryki w tym dyskutować na te tematy. Zamiast harmonii i zrozumienia w rodzinie, najbliższe sobie osoby coraz bardziej oddalają się od siebie.
  W tej sytuacji uważam, że członkowie KRRiT powinni zwracać szczególną uwagę, czy przekazywane informacje nie są zmanipulowane, kłamliwe, na zasadzie półprawd, a więc mogące powodować różnice w odbiorze i zrozumieniu. Niestety dziennikarze obawiając się zarzutu o brak bezstronności, pozwalają politykom na dowolne wypowiedzi, co w konsekwencji prowadzi do wielu nadużyć i "zejścia retoryki politycznej na psy".
  Takim przykładem jest manifestacja w rocznicę niepodległości, gdzie politycy w zależności od opcji politycznej zajmują w tej sprawie zupełnie odmienne stanowisko.
  Czy TVN w tej sprawie była merytoryczna i bezstronna?