Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Odpływająca Ameryka

(1)
  • 2017-12-20 01:45 | Kosal

    Odplywajaca Ameryka

    Wedlug redakcji Ameryka odplywa od Europy. Jak widac z artkulu najwazniejsza sprawa dla swiata i Europy jest "Global warming", swiety bozek lewicy. Najbardziej zaciekli w tej sprawie sa dziennikarze ktorzy w wiekszosci konczyli studia humanistyczne i poza dodawnie w swoich studiach nie wyszli. A wszystko to o ten 1 stopien Celcjusza o ktory nasz glob sie tak ocieplil. Umiejestnosc obliczenia temperatury w 1870 (to o tego magicznego roku liczymy ten jeden stopien) jest u humanistow zdumiewajaca. W calej Rosji carskiej pewnie bylo 5 stacji pomiaru temparatury ale my wiemy jaka byla temperatura w tym feralnym rok z dokladnoscia pewnie do jednej setnej stopnia. Skoro mamy taka wiedze to huzia na Trumpa. Przeciez on sie kumal z Rosja przed wyborami.
    Zastepy demokatow probowalo znalesc te powiazania Trumpa z Rosja i nic, ale wyszyly za to powiazania Hilary Clinton z Rosja (zarobila 145 mil. za Uranium One deal). Jednym slowem radzil bym redakcji wiecej obiektywizmu w sprawach Ameryki, bo w dalszym ciagu to jest jednak sojusznik Polski.