Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Komisja Europejska uruchamia wobec Polski artykuł 7. traktatu o UE

(9)
To pierwsze w historii Unii zastosowanie tej procedury wobec kraju członkowskiego.
  • 2017-12-20 12:49 | M.Wolfram

art. 7 wobec Polski

Nie ma słów dostatecznie obraźliwych na określenie postępowania obecnie rządzącej ekipy mało rozgarniętch, fanatycznych, brzydkich i żądnych władzy małych facetów, przekonanych o nieomylności swojego mentora.
  • 2017-12-20 13:14 | mickor

Re:Komisja Europejska uruchamia wobec Polski artykuł 7. traktatu o UE

@M.Wolfram Wypraszam sobie. Szydło, Kempa Pawłowicz i reszta babskiego pisu jest tak samo winna tego postępowania, jak "faceci". #równoupodlenie #lewackiseksizm
  • 2017-12-20 13:19 | janadam48

No to zacznie się zaraz bluzg w kierunku totalnej opozycji. Błazczak już zaciera rączki. Prezes Wszystkich Prezesów przygotowuje mowę. Przerąbane ma Adrian. A my jak zwykle poniesiemy konsekwencje. No ale my ten drugi sort.
  • 2017-12-20 14:10 | Withold

Jest to sytuacja niebezpieczna także dla Unii. Jeśli prawdą jest, że Węgry w pojedynkę mogą całe to postępowanie zatrzymać to PiS będzie mógł "śmiać się z durniów", którzy i tak będą musieli płacić,a o to tylko tej władzy chodzi.
    Unia zostanie ośmieszona i tak naprawdę to już nikt nie będzie się z nią specjalne liczyć.
  • 2017-12-20 15:39 | Aspiryna

To kolejny powazny krok na PiSowskiej drodze wyprowadzania Polski z Unii Europejskiej... Takie kraje jak Bialorus i Moldawia czekaja na Polske
    z szeroko otwartymi ramionami!
  • 2017-12-20 16:50 | azur

Za fanaberie Kaczyńskiego zapłacimy wszyscy.
  • 2017-12-20 17:12 | abchaz

Uruchamia.
    Tzw Ekipa mniej mnie zajmuje jak tzw Suweren ,który dał jej władzę.
    Pomijając tzw "sondażownie" umacniające Ekipę.
    Socjotechnika i manipulacja w epoce internetu.
    Suweren jest, dla mnie ,niewiarygodny bowiem podszyty dętą ideologią ,bez jej rozpoznania,pseudo narodową,pseudo powstańczą i w istocie wiernopoddańczą siłom ,które proboszcz nazwał prawymi.
    Suweren jest marny,ciemny i właściwie beznadziejny .
    Do momentu ,w którym obudzi się z ręką w nocniku.
    Bez dopłat i pozostałej manny unijnej.
    Wtedy zacznie wznosić modły o ukaranie sił europejskich aż do momentu ,w którym rozpozna,że modły na nic i zacznie gonić kurdupli.
    Ale,jak zwykle,to będzie już za póżno.
    Suweren jest zakałą .Zawsze taką był.
  • 2017-12-20 18:45 | Aspiryna

"No to zacznie się zaraz bluzg w kierunku totalnej opozycji. Błazczak już zaciera rączki. Prezes Wszystkich Prezesów przygotowuje mowę. Przerąbane ma Adrian."

"Adrian" ustawy o SN i KRS podpisze i... znowu bedzie sie cieszyl pelnym zaufaniem wodza PiSowskiej mafii! Zadanie wykonane - sady przejete!!
  • 2017-12-22 20:57 | jakowalski

Zastraszające jest, jak mało Polacy wiedzą o mechanizmach władzy, o funkcjonowaniu sądów o ich finasowaniu, o dobrze sędziów, o ich wynagradzaniu etc. :-(
    Uważam że w sądach ludowych (w znaczeniu: reprezentujących Lud czyli Naród, a nie, jak dziś tylko elity władzy) zasiadać powinni jako sędziowie tylko doświadczeni zawodowi prawnicy wybrani w powszechnym, wolnym glosowaniu spośród co najmniej magistrów prawa z pomyślnie ukończoną aplikacją adwokacką albo prokuratorską, pełnymi upewnieniami do wykonywania zawodu adwokata albo prokuratora i co najmniej kilkuletnią praktyką zawodową jako samodzielny adwokat czy prokurator.
    Jako obywatel, chcę mieć po prostu realny wpływ na wybór sędziów. Tak samo jak mogę sobie wybierać elektryka, spośród elektryków posiadających uprawnienia do naprawy instalacji elektrycznych albo też lekarza spośród lekarzy po pomyślnie ukończonym stażu jako tzw. rezydent, chcę mieć też prawo do wyboru sędziego, który będzie sądzić moją sprawę, spośród osób uprawnionych do wykonywania zawodu sędziego. A tego wyboru, to obecne prawo także mi odmawia.