Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Komu przeszkadza rondo Bartoszewskiego? Drogowcom

(5)
Drogowcy uznali, że Władysław Bartoszewski może budzić społeczne kontrowersje.
 • 2017-12-20 16:43 | Tanaka

  Dr inż. Maliszkiewicz to duży fachowiec asfaltowy.

  Skoro ma na koncie "ponad 70 raportów technicznych" na ten temat. Fachowy też z niego doktor, bo doktor odróżnia asfalt od niepokojów społecznych.
  W tej sytuacji, zanim się wyrzuci Maliszkiewicza z roboty (jak do Polski wróci prawo i przyzwoitość)należy dać mu szansę niech napisze 71-szy raport techniczny na temat Władysława Bartoszewskiego. Raport nalezy umieścić w sieci,niech każdy czyta i uczy się co to znaczy być doktorem Maliszkiewiczem. Podobnie jak z tą panią doktór od ezoteryki, która zrobiła taki piękny raport, żeby TVN ukarać kara ponad półtora milionów złotych za zbrodnię relacji wydarzeń publicznych.
  Niech dokrot asfaltowy Maliszkiewicz zrobi raport techniczny, a następnie się go wywali z roboty. Będzie miał w CV 71 raportów technicznych. 71 to dwie liczby pierwsze, a więc coś bardzo ezoterycznego.
 • 2017-12-20 21:41 | Elka

  Re:Komu przeszkadza rondo Bartoszewskiego? Drogowcom

  Pierwszy raz spotykam się z sytuacją, ze zarządca drogi opiniuje nazwę ulicy, ronda, skweru. Jest to wyłączna prerogatywa samorządu gminnego/miejskiego. Niech pan dyrektor zajmie się swoją robotą i nie wtrąca się do nieswoich spraw.
 • 2017-12-21 09:32 | megakrolik

  Błędna argumentacja

  O ile można się zgodzić, że negatywna opinia GDDKiA jest błędna, o tyle argumenty użyte przez autora są chybione. Władysław Bartoszewski w ostatnich latach był postacią kontrowersyjną i to jest fakt. Nie jest to ocena, ani tym bardziej obraza jego postaci, nie jest to też zakłamywanie historii. Autor zamiast histeryzować i w sposób typowy dla środowiska Polityki rozdzierać szaty, a to że obraza bohaterów, a to że zakłamywanie historii (szkoda, że nie napisał o końcu demokracji i dyktaturze), powinien trzeźwo stwierdzić, że wiele ulic czy rond nosi imiona zasłużonych postaci, nawet jeśli były kontrowersyjne czy różnie oceniane przez różne środowiska.
 • 2017-12-21 10:49 | Potam

  Re:Komu przeszkadza rondo Bartoszewskiego? Drogowcom

  Koltunstwo....
  Wrace nowe!
 • 2017-12-25 00:12 | mycholek

  Re:Komu przeszkadza rondo Bartoszewskiego? Drogowcom

  Bardzo sluszna decyzja-rzadko czytam Polityke,ale okazuje sie,ze czasem powinnam -poznalam madrego p. Maliszkiewicza,ktorego autor artykulu probuje osmieszyc.Bartoszewski nazwal mnie bydlem i pierwsza stawie sie na protestach tym bardziej ,ze wreszcie mozna wrocic do Polski po latach przymusowej emigracji.Drugi raz nie uda sie podstawic walesowskiego agenta