Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska lokajem Ameryki

(2)
2017-12-22 01:02 | jakowalski
Na rozkaz Waszyngtonu polski rząd wstrzymał sie od głosowania za rezolucją potępiającą uznanie przez USA Jerozolimy jako stolicy Izraela. Wstyd i tyle.
  • 2017-12-22 18:29 | jakowalski

    Re:Polska lokajem Ameryki

    Polska, Węgry, Czechy, Rumunia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina oraz Łotwa okazały się być peryferiami Zachodu, krajami, którym bliżej jest do takich „potęg” jak Gwatemala, Honduras, Mikronezja, Nauru, Palau, Togo i Wyspy Marshalla a także takich „mocarstw” ekonomicznych, politycznych i militarnych jak Antigua i Barbuda, Bahamy, Benin, Bhutan, Dominikana, Fidżi, Filipiny, Gwinea Równikowa, Haiti, Jamajka, Kamerun, Kiribati, Kolumbia, Lesoto, Łotwa, Malawi, Panama, Paragwaj, Rwanda, Sudan Południowy, Trynidad i Tobago, Tuvalu, Uganda, Vanuatu i Wyspy Salomona niż do takich państw jak Austria, Belgia, Chiny, Cypr, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Islandia, Indie, Irlandia, Japonia, obie Republiki Korei, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Monako, Niemcy, Nowa Zelandia, Norwegia, Portugalia, Rosja, RPA, Serbia, Singapur, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Wielka Brytania i Włochy.