Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mętne łby

(4)
Chciałbym przeprosić wszystkich właścicieli mętnych łbów, które nie zostały tutaj omówione.
 • 2017-12-23 09:43 | zeneks

  To swietna szopka noworoczna. Czekam na rezysera

  Stanislaw Tym jest mistrzem cietego slowa. Tak dobrego felietonu jednak jeszcze nie czytalem. Ba wielokrotnie czytalem i wyczerpalem moj kontyngent smiechu na nastepny rok.
 • 2017-12-23 10:03 | wombat51

  Re:Mętne łby

  Nie ma madrych slow ktore glupi/ciemny lud zrozumie. I jak tu rozmawiac?
 • 2017-12-23 12:02 | żyga

  Re:Mętne łby

  Panie Stanisławie Kochany.Serdeczności i długich lat życia.I troska.Wielka troska.Bo jeszcze rok wstecz ,mógł pan uciekać , pieszkom ,na Białoruś.A dziś ichni prezydent to ciepły człowiek dla prezesowych naszych ,mógłby pana zapuszkować i oddać mętnemu łbowi. Litwa blisko ,ale nas nie lubi.Głosowała za wrogiem publicznym Tuskiem.Cholera wie, jak się zachowa.Po wojnie wszyscy niepewni uciekali na Dolny ,,Śląsk .Blisko ateiści i mądrzy ludzie ,którzy nie pozwolili na zburzenie swojej pięknej stolicy .Warza piwo ,że palce lizać.Prezydent ,człowiek zabawny ,i nie przesiąknięty mętną moralnością i światopoglądem.Pracuje dla kraju ,chodząc z laską a nie z kijkami narciarskimi.Zapraszam .Bo jak paranoja przekroczy poziom krytyczny ,to będą się działy rzeczy ,o których fizjologom się nie śniło.Tak rzecze wyznawca 4RP Ferdek Kiepski.
 • 2017-12-24 11:08 | dorotapisze

  Re:Mętne łby

  Nic dodać nic ująć. Celna,dowcipna,inteligenta diagnoza. Trawnik i wizytator Belzebuba...majstersztyk. Choć dla mnie ten drugi to jeden z wirusów, przez które Polska ma ciężką infekcję.