Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jezus, Maryja i Józef. Co wiemy o świętej rodzinie?

(2)
2017-12-26 20:21 | anic
Przeczytałam ten tekst bo lubię felietony Pana Szostakiewicza. Sama jestem ateistką więc te wszystkie dyrdymałki na tematy religijne niespecjalnie mnie obchodzą.
Ale czy rzeczywiście wierni KK tak bardzo biorą sobie do serca przesłania różnych teologów? Z ostatnich przekazów aktualnego Papieża wynika, że nie bardzo. Z historii panowania KK też nie.
Poza tym jak na nasze zycie ma wpływać historia jednej, nieformalnej rodziny, żyjącej 2 tys. lat temu, na nasze życie?
Moi sąsiedzi są dla mnie wzorem rodziny. Fajni, kontaktowi, prowdzą własny biznes, mają dwójkę dzieci, dom i dwa samochody, są kulturalni, wykształceni, pomocni w drobnych i większych sprawach. Może ogłosimy ich świętymi?