Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Osiem zagadek 2018 r.

(1)
Wiele wskazuje na to, że PiS się dopiero rozkręca. Że przez dwa lata ustawiał grę po to, aby teraz zacząć strzelać gole. 2018 r. powie nam dużo o dalszych zamiarach rządzących i szansach opozycji.
 • 2017-12-26 23:42 | mt7

  Osiem zagadek 2018 r. Kilka pytań na początek

  Też się boję, że PiS tak nakręcił emocje, że dojdzie do jakiegoś nieszczęścia.
  Jak tamy puszczą, to trudno będzie sprawy opanować.
  Chyba że Kaczyński specjalnie naciąga strunę, bo ma taka naturę. Swoimi ludźmi też pomiata, jak tylko się da, aż dziwne, że nie ma tam śmiertelnych wrogów.
  Sądząc po jego chichocie w grudniu, awantura sprawiała mu wyraźną przyjemność.
  Chłop nie ma nic do stracenia, a państwo obchodzi go tyle, co zeszłoroczny śnieg.