Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Minister Szyszko tworzy specjalną policję. Będzie uzbrojona

(4)
Nowa agencja na celownik weźmie tych, którzy szkodzą środowisku. Pytanie, któremu: naturalnemu czy pana ministra?
 • 2017-12-27 16:49 | żyga

  służby

  Bo jeżeli Antoni ma swoje ,to morderca bażantów ,chce mieć swoje.Poczytajcie jak u Adolfa mieli swoje armie i co z tego wynikało.Były noce długich noży a u nas ,nie daj boże.A może tak hufce zbrojne żaków?I zastępy kuglarzy pod wodzą tego z teatru wrocławskiego?A potomkowi magnatów należy się mieć oddziały skalpelów ,i kaczek ?I wtedy ojczyzna będzie bezpieczna przed hunami ze wschodu..
 • 2017-12-28 00:37 | murator

  Re:Minister Szyszko tworzy specjalną policję. Będzie uzbrojona ! Nareszcie !!!

  Do chamów którzy wyrzucaja do lasu : telewizory, smieci*, kanapy, odpady budowlane** i opony powinno sie strzelac grubym śrutem !!!

  *znalazlem na spacerze worek ze smieciami, w środku listy i karty pocztowe pisane przez dzieci do rodziców w Poznaniu/ul.Fredry z kolonii !!!

  **znalazlem na spacerze odpady budowlane wraz z dokumentacja kredytu we firmie Provident, kalendarzykiem z terminami urlopów,adresami,numerami tel. i haslami do Allegro !!!

  Zdjecia "znalezisk" moge przeslac. Niech Szyszko sie tym zajmie !
 • 2017-12-28 15:35 | Kazimierz K

  Re:Minister Szyszko tworzy specjalną policję. Będzie uzbrojona

  Niestety niektórzy ludzie nie mają pojęcia co oznacza ochrona przyrody, do czego między innymi należą lasy i mieszkająca w nich zwierzyna. Większość społeczeństwa pomimo, że ukończyła w szkołę podstawową, gdzie moim zdaniem w zakresie przyrody i biologii edukacja była na wystarczającym poziomie, swoimi wypowiedziami kompletnie się kompromituje.
  Dlaczego tak jest? Bo jest to kolejny sposób na ośmieszanie nie swojego rządu, lecz jednak swojego państwa.
  Moim zdaniem mamy bardzo dobrze zorganizowaną w Polsce ochronę zasobów leśnych, w tym ochrony dzikiej zwierzyny.
  Do niedawna byłem przekonany, że mamy bardzo złe prawo łowieckie, gdyż wywodzi się wprost z prawa stworzonego w okresie PRL.
  Okazuje się jednak, że te prawo chroni i godzi interes zarówno państwa, właścicieli terenów rolniczych, jak i związków łowieckich.
  Bez odpowiedniego zaznajomienia się z tym tematem i obowiązującymi przepisami, brak jest konstruktywnych i merytorycznych podstaw do dyskusji.
  To, że dotychczas w Polsce nie było policji leśnej, gdyż za takową nie można uznać policję której samochody nie są dostosowane do poruszania się w warunkach leśnych, jestem tym zaskoczony.
  Przecież do zapewnienia porządku publicznego w lasach państwowych nie powinna służyć dubeltówka, której posiadanie i użycie jest wyłącznie możliwe podczas polowania na zwierzynę, jeżeli dany nadleśniczy należy do związku łowieckiego i bierze udział w polowaniu zespołowym, lub ma indywidualne pisemne i ustne zezwolenie ze strony łowczego.

 • 2017-12-29 15:25 | znafca in spe

  Re:Minister Szyszko tworzy specjalną policję. Będzie uzbrojona

  Ktora to z kolei formacja policyjna?