Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przy-PISy Redaktora Naczelnego

(7)
Chyba wszyscy mamy poczucie, że dopiero teraz rozpoczyna się decydująca gra o tron.
 • 2017-12-28 17:19 | stok

  Przy-PISy Redaktora Naczelnego

  Szanowny Panie Redaktorze Naczelny.
  5. grudnia umieściłem na forum POLITYKI wpis treści:
  'Niestety, Redaktor Janicki koncentruje się na sprawach mało istotnych i nie rozumie wyników sondażu. Za Tuska i Kamysza rodziło się w Polsce najmniej dzieci od kilkuset lat. Było najwięcej samobójstw od kiedy ich liczba jest notowana. Nasze społeczeństwo o mentalności egalitarnej zmuszono do życia w drapieżnym kapitalizmie, kontrastującym z socjalnym państwem niemieckim. Natrętna propaganda systemu emerytalnego PO/PSL, brak rzetelnych konsultacji i nieprawdziwe deklaracje prezydenta Komorowskiego musiały zniechęcić seniorów do takich koncepcji. Obecny rząd jest wspierany danymi z Brukseli. Szybko rośnie dochód narodowy - wbrew zapowiedziom załamania - ze strony opozycjonistów i dziennikarzy. Procent ubogich dzieci w Polsce spadł poniżej średniej UE. Ograniczane są malwersacje podatkowe, które za poprzedników urosły do dziesiątków miliardów EUR rocznie. Zwolennicy niezależności sądów chcą ich kontroli społecznej, tak jak chcą kontroli sejmu i rządu. Sądy i system kontroli mają być tamą dla afer takich jak reprywatyzacja i Amber Gold Recepta dla opozycji jest prosta. Z PISem może konkurować ruch polityczny, który rozezna rzeczywiste potrzeby społeczne i odetnie się od osób o mentalności prezydent Gronkiewicz.'
  Wpis ten został usunięty 'z powodu naruszenia zasad'. Proszę Pana Redaktora Naczelnego o wyjaśnienie, na czym to naruszenie polegało.
 • 2017-12-31 13:35 | azur

  Re:Przy-PISy Redaktora Naczelnego

  Wróżby mają to do siebie, że się przeważnie nie sprawdzają.
 • 2018-01-01 09:32 | basiewicz

  Re:Przy-PISy Redaktora Naczelnego

  Drogi kolego "stok" twoje obserwacje sa jak swiateczne ciasto z zakalcem.
  Wyglada dobrze ale po rozkrojeniu trzeba je wyrzucic do smieci bo zjedzenie moze zakonczyc sie bolem brzucha i biegunka.
 • 2018-01-01 09:36 | basiewicz

  Re:Przy-PISy Redaktora Naczelnego

  Dobre wrozby sie sprawdzaja.
 • 2018-01-01 17:43 | krakauer

  Re:Przy-PISy Redaktora Naczelnego

  Panie Redaktorze,
  może byłby Pan tak uczynny i napisał wreszcie choć raz, dla mojego zrozumienia, na czym konkretnie polegają "zbrodnie" PiSu w kwestiach: łamania konstytucji, praw człowieka i obywatela etc. etc. Jak dotychczas to można czytać same inwektywy bez jakichkolwiek szczegółów. Taka propaganda kiedyś się wyczerpie i co? Radzę choć odrobinę zastanowienia.
 • 2018-01-08 10:58 | rebel

  Re:Przy-PISy Redaktora Naczelnego

  - Czy jestem zatrzymany?
  - Nie.
  - Czy mogę wyjść?
  - Nie.

 • 2018-01-09 00:43 | Falicz Jedrek

  Przy-PISy Redaktora Naczelnego - czyli dmuchanie wirtualnego balonu.

  Ostatnie pare lat stoja pod znakiem upadku sprawczej sily... mediow establishmentu III RP.
  Coraz wyrazniej zamykaja sie one we wlasnej bance wirtualnej rzeczywistosci a ich namolna propaganda zwana potocznie biciem piany wokol "kolejnych kryzysow" okazuje sie coraz bardziej irytowac spoleczenstwo, ktore reaguje dokladnie odwrotnie niz dotychczasowi demiurgowi tandentej rzeczywistosci zamierzali.
  I to najwieksza ulga... i dobra prognoza na przyszlosc