Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zostań Prorokiem 2017: wyniki

(2)
 • 2017-12-28 18:24 | stok

  Zostań Prorokiem 2017: wyniki 2017: konkurs rozstrzygnięty

  Autorzy piszą: 'Sporo było kłopotów z tradycyjnym zestawem prognoz gospodarczych: z kursem dolara – większość nie przewidziała, że będzie tak niski, a zwłaszcza ze wzrostem PKB – że poszybuje tak wysoko. Na pociechę można dodać, że zawodowi prognostycy także nie przewidzieli takiego wzrostu – na który złożyło się wiele czynników, również odłożonych w czasie, a także powracająca koniunktura u naszych największych zagranicznych partnerów.' Autorzy zapominają, że przyczyną sukcesów gospodarczych jest autentyczna mądrość Mateusza M. i jego grupy.
 • 2018-01-01 07:22 | basiewicz

  Re:Zostań Prorokiem 2017: wyniki

  "Autorzy zapominają, że przyczyną sukcesów gospodarczych jest autentyczna mądrość Mateusza M. i jego grupy."
  Bzdura. Morawiecki dostal gospodarke w dobrym stanie po rzadach PO i PSL (chociaz pisowska propagenda nadal twierdzi ze PIS zastal Polske w ruinie) Obecny stan gospodarki polskiej jest w duzej mierze zasluga swiaowej koniunktory najwyzszej od 10 lat. Chociaz pisowska propaganda z uporem maniaka wmawia ze to wylaczna zasluga pisu.  """"""""