Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polskie „SNL”: dobry odcinek, fatalny Robert Biedroń

(3)
Rodzime „Saturday Night Live” ma wyraźne problemy z prowadzącymi. Za to lepiej radzi sobie stała obsada, która czuje się na scenie coraz swobodniej. Efekt: dużo lepsze skecze.
  • 2017-12-29 16:32 | kharper

SNL to kulturowo

bardzo obcy twor dla Polakow, ja sie wychowywalme na tym w latach 80tych, trudno by tylko polityczny aspekt tej zalosnej kopii kabaretu z NYC osiaganal sukcess
  • 2017-12-30 18:37 | p.berg

Re:Polskie „SNL”: dobry odcinek, fatalny Robert Biedroń

Jak w ogóle można coś takiego, SNL, co jest klasycznym idiotyzmem amerykańskim do kwadratu przeszczepiać na nasz grunt? To jakaś paranoja. To już nie stać nas na nasze własne programy rozrywkowe z dowcipami? Kto to wymyślił? Na pewno jakiś zamerykanizowany do cna idiota. Pisanie o tym i interpretowanie tego też, niestety, wydaje mi się bardzo wątpliwe. Poniżej wszelkiego poziomu. Sorry!
  • 2018-01-01 16:25 | woytek

Re:Polskie „SNL”: trzeba próbować być dowcipnym

Czy w polskim SNL będzie skecz na ten temat ? Kilka miesięcy temu w nowojorskim SNL posłużono się "polskim dowcipem" /głupi jak Polak /
    a tu taka wpadka w realu.

Cytuję Onet.pl:
    "W trakcie rozmowy niby-Morawiecki pyta ambasador o sytuację na nieistniejącej wyspie Binomo. Nikki Haley ochoczo potwierdza, że zna wyspę i że wie, że ogłosiła ona niedawno niepodległość. Nie jest także zaskoczona podejrzeniem, że Rosjanie mogli ingerować w ostatnie wybory na Binomo. Co zamierzają z tym zrobić Stany Zjednoczone? - Proszę mi pozwolić się dowiedzieć dokładnie, jakie jest nasze stanowisko w tej sprawie. Jeśli jest coś, co USA zamierzają zrobić w tej sprawie, to pana poinformuje - odpowiada Haley.

W rozmowie przewinęły się także wątki Nord Stream 2, umów między USA a Kijowem ws. dostaw broni oraz kłopotów Micheila Sakaszwilego. Na koniec rozmowa zeszła na sparwy obyczajowe.

- Czytała pani najnowszy wywiad z Poroszenką? - pyta żartowniś. - Nie jeszcze nie miałam okazji - odpowiada Haley. - Poroszenko opowiada, że w 2015 Ukrainę odwiedził Kevin Spacey i podczas wspólnego obiadu dotykał go pod stołem - streszcza fikcyjną rozmowę żartowniś i oboje reagują śmiechem.

- A była premier Beata Szydło mówiła mi, że w 2012 roku dobierał się do niej Trump - kontynuował żartowniś - później nawet było jej trochę głupio, że odpowiedziała mu tak ostro. - No cóż, może właśnie tak należało zareagować - ripostuje ze śmiechem Haley.

Dziennikarze "The Post Courier" skontaktowali się z rzecznikiem prasowym ambasador, by wyjaśnić, czy do rozmowy faktycznie doszło. - Nie mamy w tej chwili nic do powiedzenia - odparł John Degory."

To jest realne SNL w wykonaniu inteligentnych dowcipnisiów.