Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ważny raport UNICEF: Dzieci ofiarami przemocy na szokującą skalę

(1)
Dzieci są celami ataków w domach, szkołach i na placach zabaw. UNICEF wysyła dramatyczne pocztówki, które w Polsce mogłyby brzmieć jak ostrzeżenie.
  • 2017-12-29 22:50 | karol1234

    Zerowa wiarygodność

    Każdy pretekst, nawet przemoc wobec dzieci w Afryce i na Bliskim Wschodzie, z którą nie mamy NIC wspólnego, jest dobry, żeby przyłożyć PiS - to chyba świadczy o panice w szeregach Polityki, ale cel będzie odwrotny od zamierzonego - jeszcze bardziej spadnie liczba osób kupujących wasz tygodnik. Po prostu ludzie mają coraz bardziej dosyć wciskanego im bullshitu....