Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wygrać wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni to naprawdę coś

(2)
Mimo kolekcji tytułów Kamil Stoch ma wciąż potrzebę zaznaczania swojej obecności w historii na nowy sposób.
 • 2018-01-07 10:56 | jakowalski

  Super Stoch!

  Słowa portugalskiego komentatora Eurosportu po tym, jak Stoch zdobył letni puchar.
 • 2018-01-08 12:09 | jakowalski

  Re:Wygrać wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni to naprawdę coś

  Fenomenalny wyczyn Kamila Stocha, który drugi raz z rzędu wygrał Turniej Czterech Skoczni, dostrzegły media w całej Europie. Wszyscy zachwycają się także genialnym osiągnięciem, jakim było wygranie czterech konkursów z rzędu. - To tylko kwestia czasu, żeby Stoch został najlepszym zawodnikiem w historii tej dyscypliny - piszą w Norwegii.
  2126
  1 AftenpostenAftenposten Aftenposten
  Norweskie media: "Stoch wkrótce będzie najlepszy w historii"
  To chyba tylko kwestia czasu, żeby Stoch stał się najlepszym skoczkiem narciarskim w historii tej dyscypliny - pisze norweskie VG po kolejnym fenomenalnym wyniku Stocha.

  Polak ma na swoim koncie już dwa Turnieje Czterech Skoczni, dwa mistrzostwa olimpijskie mistrzostwo świata i Puchar Świata. Do kompletu potrzeba mu jedynie mistrzostwa świata w lotach, a te już za dwa tygodnie...

  Wielkie osiągnięcie Polaka. Król Kamil - pisze 'Aftenposten'. Norwegowie zauważają, że Polak nie tylko wygrał cztery konkursy, ale w sumie aż pięć z rzędu, bo rok temu triumfował na zakończenie imprezy

  REKLAMA

  2 TTTT TT
  Tiroler Tageszeitung: Polak doleciał do Wielkiego Szlema
  Austriacki portal 'Tiroler Tageszeitung', który obszernie piszę m.in o skokach narciarskich napisał, że Kamil Stoch jest po prostu wielki. Austriacy zachwycają się wynikami polskiego zawodnika i piszą, że dokonuje on po prostu wielkich rzeczy.

  Portal zauważa także powrót formy Stefana Krafta, który tym razem był czwarty.

  3 MarcaMarca Marca
  Hiszpanie dostrzegli sukces Stocha
  Fenomenalny wynik Kamila Stocha został także dostrzeżony w Hiszpanii. Marca pisze o genialnym wyniku skoczka narciarskiego, który marzy także o licencji pilota samolotowego.

  Hiszpanie skupili się na przedstawieniu wielkich osiągnięć Kamila, a także na jego zamiłowaniu do lotnictwa.

  4 Sport1.deSport1.de Sport1.de
  Sport1: Perfekcyjny Stoch pobija rekord Hannawalda
  Wielki wyczyn Kamila Stocha został także dostrzeżony w portalu Sport1.de. Niemcy przez cały turniej skupiali się na rywalizacji Stocha z Freitagiem, ale po zakończeniu TCS przyznali, że Polak był po prostu perfekcyjny. Po prostu Król Kamil wyrównał osiągnięcie

  5 DagbletDagblet Dagblet
  Norweskie Dagbladet zachwyca się Stochem
  Norweskie Dagbladet również zachwyca się nad Kamilem Stochem. Norwegowie zauważają, że Polak wygrał z ogromną przewagą nad drugim zawodnikiem. W XXI wieku lepszy był tylko Adam Małysz.

  Ważną kwestią w Norwegii było także podium Andersa Fannemela, który po świetnych skokach zajął drugie miejsce.

  6 Kronen ZeitungKronen Zeitung Kronen Zeitung
  W Kronen Zeitung o prawdziwym szaleństwie i genialnym Stochu
  Austriacki portal rozpisuje się o wielkim osiągnieciu Polaka i używa do tego bardzo pięknych słów. Kronen pisze, że Polak wszedł do historii skoków narciarskich. W Turnieju był po prostu genialny, a jego cztery zwycięstwa nie podlegały żadnej dyskusji.