Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Skandal w Niemczech. Świadomie przekazywano dzieci w ręce pedofilów

(3)
Urzędnicy robili to świadomie, pod wpływem kontrowersyjnego naukowca.
 • 2018-01-07 11:41 | Maciej2

  aha

  "Kentler, jako biegły seksuolog, składał wyjaśnienia przed posłami partii FDP, którzy pracowali nad projektem zniesienia paragrafu penalizującego homoseksualizm. Przy okazji profesor opowiedział o doświadczeniach swojego pedofilskiego projektu. W zasadzie, utrzymywał, chłopcy na tym zyskują, a seks jest sposobem odwdzięczenia się swoim opiekunom za to, co ci dla nich robią. Choć w międzyczasie podejście do pedofilii znowu uległo zaostrzeniu, żaden z obecnych posłów FDP nie zareagował na słowa Kentlera."

  Jeśli tacy "eksperci" byli zapraszani do prac nad zniesieniem penalizacji homoseksualizmu - to ja się przestaję dziwić, że część ludzi zaczęła utożsamiać homoseksualizm z pedofilią. Do tej pory myślałem, że tego typu gadanie, to wyłącznie prawicowa propaganda; widzę jednak, że ludzie mogli mieć powody, by zacząć łączyć jedno z drugim.

  Uderzające jest, że pedofile potrafią funkcjonować niemal jawnie, zarówno w konserwatywnym, zhierarchizowanym kościele katolickim, jak i wykorzystując idee lewicowo-postępowe.
 • 2018-01-08 21:01 | karol1234

  Re:Skandal w Niemczech. Świadomie przekazywano dzieci w ręce pedofilów

  Ach ci Niemcy! Różne dziwne pomysły przychodzą im do głowy. Za 20 lat przeczytamy w Polityce: "Skandal w Niemczech": pod pozorem pomocy uchodźcom świadomie sprowadzano do kraju miliony muzułmanów, co doprowadziło kraj na skraj bankructwa i wojny domowej...
 • 2018-01-09 08:01 | tagrups

  Re:Skandal w Niemczech. Świadomie przekazywano dzieci w ręce pedofilów

  https://www.emma.de/artikel/paedo-freund-kentler-und-der-berliner-senat-333857

  z 1993 r.:

  https://www.emma.de/artikel/falsche-kinderfreunde-263497

  dla tych znajacych Niemiecki...