Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wybuch obok stacji metra w Sztokholmie

(1)
2018-01-07 15:40 | jakowalski
Nieoficjalnie: 65-latek podniósł granat z ziemi. Policja szwedzka oświadczyła, że ostatnich miesiącach doszło do kilku przypadków eksplozji w Szwecji i są one najprawdopodobniej powiązane z działalnością kryminalną i że na pewno nie ma to związku z terroryzmem islamskim".
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,22866195,wybuch-na-stacji-metra-w-sztokholmie-nieoficjalnie-65-latek.html#BoxNewsImg&a=66&c=96#Czolka3Img