Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Oprah Winfrey na prezydenta USA?

(4)
Oprah ma podobne atuty co Trump, ale jest postacią o niebo sympatyczniejszą.
 • 2018-01-09 23:34 | espresso

  Oprah na prezydenta

  Do Ventury i Schwarzeneggera (jedno n) dorzuciłbym jeszcze niejakiego Reagana. Ze swym 30-letnim stażem w Hollywood, myślę że zasłużył.
 • 2018-01-09 23:50 | roman17

  Re:Oprah Winfrey na prezydenta USA?

  Pan Zalewski dorabia prozę do tego co nie istnieje. Ewentualny udział w wyborach O.Winfrey napewno odbędzie się przy czynnym udziale Obamy, bo to będzie jego kandydatura. Natomiast ewentualna prezydentura O.Winfrey to będzie kolejna kadencja Obamy, który jest wściekły, że jego tzw. osiągnięcia są likwidowane i odsyłane w niebyt. Autor mógłby sobie oszczędzić prymitywnych chwytów pisząc, że OW jest bardziej sympatyczna od Trumpa i że nie ma szans na prezydencki wybór osoba z mniejszosci rasowych. Obamę to pewno marsjanie wybrali na prezydenta.
 • 2018-01-10 08:00 | alamakotalive

  Re:Oprah Winfrey na prezydenta USA?

  Co za potworne bzdury! Kto przy zdrowych zmysłach może uwierzyć tym, którzy chcieli Hillary ze względu na jej doświadczenie, a teraz chcą
  Oprah ze względu na jej kompletny brak doświadczenia.
 • 2018-01-19 02:26 | Kosal

  Re:Oprah Winfrey na prezydenta USA?

  Panie Zalewski prosze nie pisac glupot o ustawie podatkowej jak pan sie na tym nie zna. Ponad 90% pracujacych w Stanach dostanie przynajmniej kilkaset dolarow w skali rocznej z powodu nizszych podatkow. Smniejszenie podatku od korporacji zaowacowalo powrotem kilaset miliardow dolarow do Ameryki. Apple oglosilo ze sciagnie 245 miliardow dolarow ktore mialo zaparkowane w Irlandii i innych miejscach, i te pieniadze beda wydane na zwiekszone zatrudnienie w Stanach. Apple mowi o 20000 ludzi ktrych chca zatrudnich w Stanach. Inne firmy oglosily podwyzki bonusy dla pracownikow. Patrzac na to mozna tylko prosic aby pan sie zastanowil zanim zacznie malpowac krzyki Demokratow z ktorych oni sami sie teraz wycofuja.