Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Seagal, Norris, Van Damme: wszyscy w służbie prawicy

(1)
Steven Seagal, Chuck Norris i Jean-Claude Van Damme popierają Donalda Trumpa i nie buntują się przeciw rasizmowi. Kopią z półobrotu w służbie prawicy.
  • 2018-01-10 00:31 | Kosal

Odkopane kopy

Widac ze ten artykul jest napisany na zamowienie. Chuck Norris, Van Damm is Seagal nie wiem co oni maja wspolnego ze soba. Jak widac wystarczy ze aktor powie ze jest konserwatywny a juz leca na niego grzmoty. Nikogo w Ameryce nie interesuja poglady tych panow, oni zeszli juz z planu i sie nie licza.
    Interesuje mnie za to pani redaktor teza o dyskryminacji muzulmanow w Stanach.
    Mieszkam w Stanach ponad 43 lata i nic nie slyszalem o ich dyskryminacji. Nie wiem na jakich podstawach ta teza sie opiera. Moge natomiast stwierdzic ze poprawnosc polityczna w tej sprawie jest ogromna. Rok temu jechalismy z zona z Houston to Kalifornii i przechodzilismy tzw "security check". Mojej zone kazano zdjac zakiet a na nastepnym stoisku muzulmanka przeszla przez security check bez zdejomwania kaftanu i nakrycia glowy. Patrzac na to doslismy do wniosku ze w takich kwestiach muzulmanie sa preferowanii. Pani redaktor wspomniala tez rasizm i wyobrazam sobie ze pani redaktor przypisuje rasizm Trumpowi. Nie bardzo wiem na jakiej podstawie bo jestem bacznym obeserwatorem sceny politycznej Stanow i nic takiego w wypowiedziach Trumpa nie ma. Wiem ze amerykanscy Demokraci glosno o tym krzycza ale tez dowodow na to nie podaja. Sadze ze holduje pani zasadzie ze jak sie bedzie kogos obrzucalo blotem to wkoncu cos sie przykleji. Ciekawe jest to ze polska lewica zapatrzona jest w Demokratow jak w bozkow, a przeciez to ci ukochani Demokraci oddali Polske w lapy Stalina.