Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Furia Trumpa

(2)
 • 2018-01-10 00:51 | Kosal

  Furia Trumpa

  Jesli redakcja mysli ze Trump jest na wylocie to szanowna redakcja sie myli.
  Trump sie ma dobrze. Swoja droga taki "glupek" jak Trump wywiodl w pole szesnastu innych doswiadczonych politykow GOP i wygral prawybory Republikanskie w cuglach.
  W cuglach wygral tez wybory z namaszczona przez lewice Hilary Clinton.
  Stawiam teze ze Trump wygra nastepne wybory bez problemu, dlaczego? On wie co potrzebuje zwykly Amerykanin i do niego sie zwraca a nie do elit. Lewica krzyczy ze Trump jest wariat, domaga sie jego odwolania a on robi swoje. Gdyby szanowna redakcja patrzyla na Stany z otwartymi oczami a nie przez pryzmat Demokratow to by zobaczyla ze amerykanska gospodarka rozwija sie lepiej niz za ukochanego Obamy. Po przeforsowaniu zmian w podatkach Demokraci krzyczeli ze tylko bogaci na tym zyskaja a tym czasem dziesiatki firm z powodu obnizenia podatku dla korporacji doje pracownikow tysiac dolarowe bonusy. Nie bede wspominal o gieldzie gdyz wzrosty na gieldzie przyprawiaja Demokratow o bol glowy gdyz to powoduje ogolny wzrost funduszow emerytalnych i oddala ich od wladzy. Jednym slowem Trump jest Trumpem czyli czasami "papla" ale to co robi w gospodarce ma sense i tym wygra nastepne wybory.
 • 2018-01-10 21:43 | Aspiryna

  Re:Furia Trumpa

  "Stawiam teze ze Trump wygra nastepne wybory bez problemu, dlaczego? On wie co potrzebuje zwykly Amerykanin i do niego sie zwraca a nie do elit."

  Dajac olbrzymie ulgi podatkowe wielkim korporacja i mizerny ochlap z panskiego stolu dla "zwyklego Amerykanina"?

  P.S. Jak potrafi pan wytlumaczyc fakt, ze czolowe pozycje w administracji Trumpa zajmuja milionerzy reprezentujacy banki i wielki biznes??