Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Za nami wielki jubileusz! Wrażenia po gali Paszportów POLITYKI

(1)
  • 2018-01-12 17:21 | Dosia125

    paszporty Polityki

    dzięki paszportom Polityki odkryłam Pawła Sołtysa (Pablopavo) a teraz zespół Hańba. Nie moje pokolenie (jestem trochę od nich starsza. Ale i tak jestem pod duży wrażeniem. Szczególnie zachwycił mnie P. Sołtys swoimi opowiadaniami "Makrotyki". Miałam nadzieję, że dostanie po raz kolejny paszport, tym razem w gatunku literatura, ale Wicha też zasłużył. Pozostali zresztą też. A to wszystko dzięki ś.p. Zbigniewowi Pietrasikowi. Chwała Mu za wspaniały pomysł.