Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Politycy PiS jednak życzliwi (lub neutralni) wobec akcji Owsiaka

(2)
Trudno oprzeć się wrażeniu, że odpowiednikiem rekonstrukcji rządu i dymisji Antoniego Macierewicza jest wyciszenie krytyki wobec WOŚP.
 • 2018-01-15 23:42 | cyganicha

  Re:Politycy PiS jednak życzliwi (lub neutralni) wobec akcji Owsiaka

  Jak można z takim niesłabnącym uporem wierzyć w zmianę frontu PiSu i jego aparatczyków?

  Ludzie się dostosowali do wytycznych PZPR-bis i np. wojskowi grają nie jako wojskowa orkiestra, ale cywile. Wolontariusze nie chodzili np. w okolice katolickich kościołów...

  Powściągliwe (względnie) zachowanie PiSu w odniesieniu do WOŚP to jedynie konsekwentny marsz od schowania najbardziej kompromitujących twarzy w rządzie do wygrania wyborów - już w marcu, tuż po wymianie wszystkiego i wszystkich (na co oczywiście pójdzie jakiś miliard złotych o czym zapewnił Kuchciński), a nieskończonymi możliwościami fałszowania kart do głosowania?
 • 2018-01-16 13:28 | Laclos

  Re:Politycy PiS jednak życzliwi (lub neutralni) wobec akcji Owsiaka

  PiS-owska banda gotowa do wyborów:))) Zorientowała się, ze im bardziej pomstuje na Owsiaka, tym więcej kasy WOŚP zbiera, wiec i wyluzowała. Poszły do odstrzału najbardziej kompromitujące figury, jeszcze trochę, a zaczniemy się kochać:))) Głupich nad Wisłą nie brakuje...