Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czarna Środa wzbudziła żar i frekwencję niewidzianą od protestów w sprawie sądów

(3)
„Ciągle mamy siłę, ciągle mamy cierpliwość i nigdy się nie poddamy” – deklarowała na demonstracji prof. Małgorzata Fuszara.
 • 2018-01-18 09:31 | Satoshi Politico

  Polski feminizm nie zadąża za trendami "najbardziej rozwiniętych" państw

  Pisząc o "solidarności środowisk LGBT" pani Czarnacka pokazała, że nawet tak postępowe osoby jak ona nie nadążają za najnowszymi trendami w dyskusjach "genderowych" w "najbardziej rozwiniętych" krajach świata (a przynajmniej "Zachodu"). W tych krajach bowiem mówi się dziś już o "środowiskach LGBTQ". Litera Q odnosi się do osób "queer". Osobiście proponuję dalszą modyfikację pisowni: "LGBTQ..." Dodanie trzech kropek na końcu sygnalizuje otwartość tego skrótu dla dalszych grup mniejszościowych i zapobiega procesom potencjalnego wykluczenia innych form "odmienności seksualnej". Jednocześnie prognozuję, że za kilka lat, skrót ten rozroście się do rozmiaru trzech linijek na stronie formatu A4. I biada każdemu, kto używając go pominie choćby jedną literkę! "Google" go odtrąci, "Facebook" go wydziedziczy, zaś "ptaszki-ćwierkacze" zadziobią go na śmierć.
 • 2018-01-18 15:22 | _sens

  Re:Czarna Środa wzbudziła żar i frekwencję niewidzianą od protestów w sprawie sądów

  Sejsmisja wiecznie żywa — towarzyszki z Genetrix na Sabacie Czarnych Wścieklic. Liga rządzi! Liga Radzi! Liga nigdy was nie zdradzi! Sekcja specjalna zawsze lojalna! Samiec twoj wróg! A Kopernik byla kobietą!
 • 2018-01-18 18:05 | Withold

  Re:Czarna Środa wzbudziła żar i frekwencję niewidzianą od protestów w sprawie sądów

  „Osobom, które twierdzą, że robimy błąd, bo opozycja jest po naszej stronie, mówimy: na pewno nie ma jej po stronie kobiet."

  I na efekt nie trzeba było długo czekać. PiS znowu poszybował w sondażach, PO w dół, .N na granicy wejścia do parlamentu. Za to Nowacka, SLD, Razem dalej g... 3 proc. To co wy chcieliście przejąć po PO i .N przejął Kaczyńskich i śmieje się z "pożytecznych idiotów". Tak dalej. Przyprawiajcie sobie "gębę", że jedyne o co wam chodzi to "aborcja na życzenie" i czekajcie, żeby Polacy na was zagłosowali.
  To wy załatwicie Kaczyńskiemu większość konstytucyjną. Gratulacje.