Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Poseł Pawłowicz nawraca kardynała Nycza

(9)
Autorka jest znaną skandalistką polityczną. Nowością jest to, że tym razem na celownik wzięła kard. Nycza, a pośrednio papieża Franciszka.
 • 2018-01-18 10:16 | Radecki

  #lepiejem

  Lepsze średniowieczne schizmy
  Niż Pawłowicz idiotyzmy.
 • 2018-01-18 11:37 | turkmen

  Re:Poseł Pawłowicz nawraca kardynała Nycza

  ..ona ma racje i on ma racje wiec oboje klamia !!1
 • 2018-01-18 12:39 | artur702

  Re:Poseł Pawłowicz nawraca kardynała Nycza

  Poseł Pawłowicz ma mentalność terrorystki z grupy Baader Meinhof i rączki złożone do modlitwy.
 • 2018-01-18 15:35 | Tanaka

  Re:Poseł Pawłowicz nawraca kardynała Nycza

  "Bo lud pisowski chodzi do kościoła, a w kościele coraz częściej słyszy, żeby w migrancie i uchodźcy jednak zobaczyć człowieka w biedzie, a nawet Chrystusa."

  To są żarty. Nie kto inny, ale biskupi i proboszczowie wychodowali ten lud pisowski i tą Pawłowicz.
 • 2018-01-18 17:51 | karol1234

  Re:Poseł Pawłowicz nawraca kardynała Nycza

  Może pan redaktor, zamiast bez przerwy nawracać czytelników (co innym ma za złe), po pierwsze: napisze choć jedno zdanie o korzyściach płynących z przyjmowania islamskich imigrantów, a po drugie: przeczyta wywiad z Rebeccą Sommer, znaną niemiecką aktywistką proimigrancką, która naprawdę zebrała dużo cennych doświadczeń w tej dziedzinie:
  https://euroislam.pl/wywiad-z-rebecca-sommer-reaktywacja

  Komu można bardziej zaufać w tej kwestii - redaktorowi, który ma zerowe doświadczenie w pracy z imigrantami, czy komuś, kto robi to od wielu lat?
 • 2018-01-19 16:51 | murator

  Re:Poseł Pawłowicz nawraca kardynała Nycza

  2018-01-18 17:51 | karol1234

  Swietny wywiad ! Dodam jeszcze ze znana mi Polka która w Holandii uczyla sie w mieszanej (przewaga muzulmanów) grupie holenderskiego opowiadala jak to jeden z uczniów pokazywal swoje "nagrania" na smartfonie. A te to zarzynanie dzieciaków polozonych na stole. Dziewczyna w ciazy która to zobaczyla zwymiotowala i trzeba bylo przerwac lekcje. Nauczycielka nie zmieszana powiedziala cos w rodzaju : co kraj to obyczaj !
 • 2018-01-19 18:31 | mały fizyk

  Re:Poseł Pawłowicz nawraca kardynała Nycza

  @2018-01-18 17:51 | karol1234

  "Rebeccą Sommer, znaną niemiecką aktywistką proimigrancką..."

  Wywiad z Rebeccą Sommer czytalem uwaznie i ze zrozumieniem. Jak to zrozumialem?

  Po pierwsze p. Sommer sama mowi o sobie: "Chciałabym zaznaczyć, że nigdy nie walczyłam o „nieograniczone” przyjmowanie migrantów, ponieważ to jest przecież niemożliwe, żeby jakiś kraj przyjmował w nieskończoność. Jestem humanistką i działaczką praw człowieka." Notabene, prawo do azylu, jest zawarte w Karcie Praw Czlowieka.


  Dalej p. Sommer opisuje problemy z integracja IMIGRANTOW, szczegolnie z muzulmanami wsrod nich. Proponuje tez rozne rozwiazania, np.

  "...prawo traktuje każdego uchodźcę jak imigranta, czyli nie jako szukającego ochrony, który przybył tylko tutaj na określony czas i potem znowu wraca do domu."

  Ale NIGDZIE nie mowi, zeby UCIEKINIEROW szukajacych schronienia przed wojna i przemocą wogole NIE PRZYJMOWAC. Wprost przeciwnie:

  "Dlatego pomagam teraz przede wszystkim kobietom i mniejszościom religijnym, które musiały uciec z krajów muzułmańskich: uchodźcom politycznym, dziennikarzom, muzułmanom, którzy wyrzekli się wiary i dlatego są prześladowani. I jak powiedziałam, szczególnie chętnie pomagam kobietom [muzulmankom]".

  I dalej:

  "... kto popełnia przestępstwo, powinien zostać wyrzucony, kto z bronią w ręku zabijał innych ludzi, nie powinien dostać azylu." (A wiec INNI moga zostac).

  Jej pozycja odroznia sie wiec zasadniczo od pozycji PiS (i jego akolitow), ktorzy nie chca przyjac ZADNEGO muzulmanina/muzulmanke, "ciapatego" itd.

  Z wieloma jej dalszymi poradami sie nie zgadzam, ale to juz inny temat. Przynajmniej ma jakies konkretne pomysly, w odroznieniu od islamofobow.

  A co do korzyści z „islamskich” IMIGRANTOW pisze:

  "Mój syryjski przyjaciel skończył kursy i pracuje w ubezpieczeniach emerytalnych. Aptekarz znalazł pracę. Inny otworzył restaurację. Wykształcony muzułmański architekt z Erytrei znalazł pracę w biurze projektów. Są także uchodźcy, którzy się nie koncentrują na wykształceniu, tylko po zakończeniu obowiązkowych kursów niemieckiego szukają pracy, żeby zarabiać pieniądze. Jako ochrona w ośrodku dla uchodźców albo pomoc w Lidlu. Inni robią prawo jazdy i pracują jako kierowcy. Moja podopieczna, syryjska specjalistka od IT, bardzo szybko znalazła pracę, obecnie zarabia 3000 euro."
 • 2018-01-19 18:59 | Szymonowicz

  Re:Poseł Pawłowicz nawraca kardynała Nycza

  Niestety nie wiem skad bierze sie to optymistyczne myslenie o/widzenie polskiego kk, jakie prezentuje pan Szostkiewicz... I to nie tylko "od czasu do czasu".
  Prawda jest taka, ze 90%( co najmniej) polskiego kleru to ultrakonerwatysci, ktorym nawet przez sekunde nie pojawi sie w glowie "jakas milosc blizniego" w odniesieniu do uchodzcow. By glebiej poszukac to i tej "milosci" brakuje tez do polskich katolikow i niekatolikow tym bardziej...
  Pawlowicz nie robi nic innego jak to, ze mowi ich glosem.
  Hierachia polskiego kk to Pawlowicze, moze nie tak wybitnie chamscy jak ta patologiczna osoba, ale w meritum sprawy identyczni!
 • 2018-01-20 23:34 | mały fizyk

  Re:Poseł Pawłowicz nawraca kardynała Nycza

  @2018-01-19 16:51 | murator

  Masz na to wiarygodne zrodla? Bo moze powielasz fake news?