Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Koszmar nowego fundamentalizmu politycznego.....

(1)
2018-01-22 09:55 | Obserwer
jest całkiem prawdopodobny w Polsce. Koszmar tego zjawiska jako neofaszyzm , nacjonalizm z demonem Adolfowego podłoża w tle jest , niestety, całkiem realny. Tu w Polsce , na terenach największej kaźni, zagłady i wyzucia wszelkich norm z człowieczeństwa tzw. ludzi i ich hitlerowskiego widzenia nowego świata z rasą tylko tzw. niemieckich panów.

Paradoks, koszmar historyczny tym większy , iż to wnukowie wielu ofiar niemieckich obozów, ponownie zatracają się w wizerunku twórcy największego barbarzyństwa w dziejach Europy. Potwora w ludzkiej postaci , którego obecni jego zwolennicy na Śląskiej ziemi nazywają "dżentelmenem". Nie wiem czy ci osobnicy wiedzą o kim mówią i w jakie g....... moralne wdepnęli.
"Dumnie i nowocześnie" wdepnęli w odmęty totalnego kiczu ideologicznego i poszukiwania emocji w oparciu o demona fundamentalnej polityki opartej na chorym umyśle malarzyny o totalnie pogubionej osobowości.

Jedno jest zastanawiające. Kto pozwolił , aby takie coś poniżej wszelkich norm życia społecznego w Polsce, urosło do takich rozmiarów?

Gdzie są wszystkie specjalistyczne służby, które wyręcza kolejny raz grupa Superwizjera z TWN24, w tak zasadniczych dla bezpieczeństwa narodowego sprawach?
Czemu dziennikarze tzw. śledczy np. Gardjas czy inni z TVP takiego materiału nie zrobili?

Kto i dlaczego podjął decyzje o zwolnieniu specjalistki od rozpracowywania tego typu organizacji zła absolutnego?
Co była za dobra i dlatego była nie potrzebna, ale komu?
Kto i dlaczego chroni tego typu organizacje w Polsce?
Kto podjął decyzje i z jakich powodów o umorzeniu postępowania w Katowicach?
Jaka to jest autentyczna skala i jaka to sieć tych fundamentalistycznie zideologizowanych osobników ?

Czy jest ktoś poważny w tym składzie rządu i zdaje sobie sprawę jakie zagrożenie niesie dla społeczeństwa tak silnie zideologizowana, neohitlerowska grupa?
Czy po deklaracjach potępienia pójdzie konkret unicestwienia hydry demonizmu nacjonalistycznego tu w Polsce?

O skali poczucia, tych "dumnych" z własnej ignorancji, ich bezkarności świadczy butne i aroganckie "podziękowanie" przesłane do TVN24 po emisji tego materiału.