Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mariusz Błaszczak robi czystkę w MON

(6)
Ludzie Macierewicza są utrącani w równie upokarzający sposób co część odwoływanych przez niego generałów. On sam nawet nie podziękował chwalonemu do niedawna ministrowi od zakupów.
  • 2018-01-22 10:47 | lubat

Mariusz Błaszczak robi czystkę w MON

"Dobrze, że nie mamy w kraju sytuacji kryzysowej, wymagającej użycia wojska, bo wtedy w reakcji na milczenie wniosek byłby jeden – państwo nie działa."

To byłby najlepszy wariant, gwarantujący najmniejsze szkody.
  • 2018-01-22 14:12 | M.Wolfram

Re:Mariusz Błaszczak robi czystkę w MON

Macierewicz spowodował destrukcję Sił Zbrojnych i dezintegrację systmu dowodzenia. Sprzątanie po tym nieobliczalnym i ewidentnie chorym człowieku zajmie lata. I jestem przekonany, że po jakimś czasie zostaną ujawnione informacje na temat tego pana będące aktualnie w posiadaniu National Security Agency i MI6. Ciekaw jestem reakcji po ich ujawnieniu panów Kaczyńskiego, braci Karnowskich i redaktora Gazety Polskiej.
  • 2018-01-22 15:38 | Obserwer

Już pokazuje co potrafi jako odwet za wytrącenie mu zabawek. Grożąc Morawieckiemu tacie. Przynajmniej na razie.
    40 lat ten facet grasuje po scenie politycznej bezkarnie. Właściwie zrobił wszystko w Polsce poza zamachem na kontroponenta. Dla tego tak Szydło go chwaliła jako niezłomnego ministra. Ciekawe jakie kwity w swoich teczkach zacznie wyciągać i komu rozpocznie podpalać pozycję polityczną?

Skala czyszczenia tej stajni po tym osobniku pokazuje skalę dewastacji MON, którą zostawił o wartości zbliżonej do 1 dolara pod względem wiarygodności.
    Podobno chcą zneutralizować go na rynku krajowym przez "zsyłkę "na ambasadora do wielkiego bratanka Orbana. Coś mi się wydaje , że sojusz Morawieckiego na tym ambasadorowaniu również ucierpi.

Na sojusznicze agencje wywiadu nie liczę. On dla nich jest bezzasadnym elementem do ich układanki.
  • 2018-01-22 18:51 | azur

Z jadącego pociągu lepiej się nie wychylać. "Tisze jediesz, dalsze budiesz".
  • 2018-01-23 10:04 | scrambler

Szanowny Panie Redaktorze,

Jakie więc mamy w Polsce zmiany?

-Tylko dobre i najlepsze.

parafrazując odpowiedź kolegi Józka nieodżałowanej pamięci. Ale to było ok roku '85 a pytanie dotyczyło "gatunków" win które zwykł pijać w ilościach mocno wskazujących.
  • 2018-01-23 16:08 | jdtraveller

Dla mnie czystka w MON to bardziej ukłon w stronę Dudy,gdyż dając mu iluzoryzną władzę nad wojskiem,PiS zyskuje pewność że w innych dziedzinach będzie bezkarny.Skończy się strach przed wetem ich szalonych ustaw,skończy się inne spojrzenie Dudy na rozwalanie sądownictwa,w ogóle praworządności w Polsce.Popieram też tezy jakie wysuwa autor artykułu.PiS Dudzi daje zabawki,ołowiane żołnierzyki,a sam zdobędzie pozycje pod tytułem,"hulaj dusza piekła nie ma."