Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

bardzo ciekawy tekst!

(1)
2018-01-22 14:46 | Satoshi Politico
Jak zwykle, b. ciekawy tekst autorstwa pana Swierczynskiego. Szczerze żałuję, że inżynieria genetyczna nie jest jeszcze tak rozwinięta, aby możliwym było stworzenie paru klonów pana Swierczynskiego i osadzenie nimi innych stanowisk w redakcji Polityki. Czytalibysmy wtedy znacznie więcej rzeczowych tekstów a nie jakiegoś moralizatorskiego biadolenia w stylu pana Szostkiewicza, pani Czarnackiej albo pani Zagner. Z tekstów pana Swierczynskiego zawsze dowiaduję się czegoś ważnego, co skłania mnie do własnych rzeczowych przemyśleń. Czytając ten artykuł zastanawiałem się, dlaczego USA rozważają przezbrojenie strategicznych rakiet na okrętach podwodnych. Czy nie byłoby bardziej sensownym uzbrojenie w taktyczne głowice nuklearne rakiet samosterujacych typu cruise?