Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

„Dunkierka” to jeden z najlepszych filmów minionego roku

(1)
2018-01-22 21:42 | naltar
"Gdy widzicie samoloty Spitfire – są to autentyczne samoloty Spitfire, wypożyczone od faceta z Teksasu, który ma kilka. Gdy podziwiacie niesamowite powietrzne akrobacje tych samolotów, widzicie autentyczne zdjęcia kręcone podczas autentycznych akrobacji."

A gdy widzicie samolot Spitfire, ktory bez paliwa, lotem szybowym przelatuje nad plaza w ta i z powrotem, gdy w tracie lotu szybowego straca niemiecki bombowiec, po czym szybuje, szybuje, szybuje, szybuje, aby po kilku godzinach szybowania, gdy slonko juz zachodzi, wyladowac lagodnie na plazy, co jest szeroko znanym trickiem, jaka szkoda, ze niemozliwym w spitfire - to jest to jak najbardziej autentyczne, a jesli nie jak najbardziej, to jest to inwencja tfurcy i wara wam od krytykowania takich komizmow.
p.s. komiczny jest rowniez poczatek, czyli walki uliczne w Dunkierce o kilkadziesiat metrow od plazy. Ale coz, to nie szkodzi, bo "to najlepszy film roku jest"...