Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Żakowski punktuje posła Jakubiaka ws. Marszu Niepodległości i neonazistów

(7)
 • 2018-01-24 14:55 | żyga

  Re:Żakowski punktuje posła Jakubiaka ws. Marszu Niepodległości i neonazistów

  Nie kogo punktować.Przyjąć sluszna teze ,że facio uwłaszczony w czasie prywtyzacji ,bogacz ,musi tak bredzić ,aby nie dobrali się mu do skóry.Podobno był wojskowym .I to jest dopiero hańba.No i jak ten ze Zgorzelca posłem u Kukiza.Browar ma na dolnym Ślasku ,a tam ten neo w Zgorzelcu mieszka.
 • 2018-01-24 15:00 | Slawczan

  Re:Żakowski punktuje posła Jakubiaka ws. Marszu Niepodległości i neonazistów

  I ja rozumiem pana Jakubiaka - szedł sobie ,,gdzieś w środku" więc miał prawo nie widzieć wszystkiego. Szedł by na czele tym bardziej by nie widział. Może i widział ale kółko splecione z krzyżykiem to przecież nie swastyka, więc nie ma o co się czepiać. Opłaceni przez GW i TVN prowokatorzy wznosili podobno rasistowskie hasła. Zresztą hasło ,,cała Polska tylko biała" odnosiło się, że domagali się by wreszcie spadł śnieg. Cały marsz był po prośbie bo jego uczesticy oprócz opadów sniegu domagali się Boga. Czy tacy ludzie mogli byc źli?
 • 2018-01-24 21:39 | 60vito

  Re:Żakowski punktuje posła Jakubiaka ws. Marszu Niepodległości i neonazistów

  Dobrze, że na czele marszu nie niesiono portretów Lenina i Stalina, Jakubiak by przecież tego nie widział. Jak się idzie na imprezę Ku Klux Klan, to trudno nie wiedzieć, że to rasiści. Idąc na marsz organizowany przez ONR też trzeba wiedzieć jakie poglądy mają organizatorzy.
 • 2018-01-25 02:58 | schwarzerpeter

  Czego brak w wypowiedzi posła Jakubiaka?

  W wypowiedzi p. posla Jakubiaka brak jest okreslen "prowokatorzy", "wrogie elementy", "sabotazysci","marionetki wrogiego systemu", "atak na nasza pokoj milujaca mlodziez" itp - powinien siegnac do przykladow w archiwach PRL, z ktorych garsciami czerpie jego szef, posel JK.
 • 2018-01-25 11:16 | Vera

  Po co ten wywiad

  A ja uważam, że robienie z takimi wywiadów na zasadzie równy z równym to za dużo honoru dla nich i równanie siebie w dół.
  Powinni się mówić "o nich" a nie "z nimi" bo mnie ich wykręty i przekręty nie interesują. Oni w TVPinfo dopuszczają do głosu tylko, żeby wygrać i poniżyć. Czy warto więc stawiać się na tym samym poziomie kto kogo?
  Czy ktoś może powiedzieć, że dowiedział się z wywiadu czegoś nowego, jakieś nowe spojrzenie? Czy raczej to standardowe medialne mordobicie, z którego tamci wychodzą zwykle zwycięsko się oblizując.
  A jeśli ktoś uważa, że w demokracji każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi (publicznej) to niech przeczyta ostatni blog p. Chętkowskiego o studniówce.
 • 2018-01-26 10:59 | azur

  Re:Żakowski punktuje posła Jakubiaka ws. Marszu Niepodległości i neonazistów

  Od dłuższego czasu zdumiewam się intelektem posła Jakubiaka.
 • 2018-01-26 14:06 | rysszc

  Re:Żakowski punktuje posła Jakubiaka ws. Marszu Niepodległości i neonazistów

  Panu Żakowskiemu coś się stało. Obserwuję od przypadkowo usłyszanej rozmowy o książce
  "W pustyni i w puszczy", czyta ją dziecku a głośno, publicznie mówi, że Sienkiewicz był rasistą.
  Rasistą to jest pewnie On. Takim nowoczesnym/współczesnym rasistą. To jest taka współczesna choroba którą rozpętuje "nowoczesna" światowa inteligencja. Produkt marszu przez kulturę realizowanego wg programu Gramsciego.
  Pan Żakowski i jemu podobni nie rozumieją różnicy w pojmowaniu świata przez inteligencję z czasów przed zdeformowaniem widzenia świata, z czasów przed rozwalaniem naszej europejskiej cywilizacji.
  Nie rozumie, ze murzynek Bambo ustawiał pozytywnie do czarnych dzieci wszystkie polskie białe dzieci. Tam jest taki fragment. "Mama go woła - chodź do kąpieli. A on się boi, że się wybieli". Cudowny fragment uczący polskie dzieci już przez elementarz, że on jest inny od nich, bo czarny,, ale on chce być czarny, to jego tożsamość i my go rozumiemy, akceptujemy.
  To jest za trudne dla Pana Żakowskiego i jemu podobnym.
  Demokracja Panie Żakowski to prawo do wypowiadania swoich przekonań publicznie a Pan atakując myślących inaczej niż "światowe trendy" które Pan reprezentuje, chce zabronić ustawowo, karać, zakazywać.
  Pan tym sposobem chce ją ograniczać, przycinać po plasterku, niezauważalnie, powoli, powoli aż obudzi się Pan w systemie totalitarnym.
  Tak. To Pan i Pana koledzy z dzisiejszej audycji /nudnej jak budyń bo dmuchacie w tą samą trąbę i dlatego jesteście zgodni - byliście z tego dumni/ doprowadzicie, pomożecie biurokratom z rządu we wprowadzaniu systemy zakazów i nakazów.
  To Wy stwarzacie klimat PIS-owi do tworzenia ustaw
  zakazowo-nakazowych /boję się użyć mocniejszych słów/.
  Pan się czepia marszu niepodległości. Nie lubię wszelakich marszów od czasu pochodów. Ale one będą i nie było rolą Pańskiego rozmówcy recenzować marszu. Miał prawo dołączyć do marszu. Wyrażał poparcie dla idei niepodległości.
  Brak cenzury prewencyjnej był dowodem , że jeszcze są resztki prawdziwej demokracji.
  ALE PANA ROLĄ, Pana-moderatora kultury i postaw społecznych jest wykazać dlaczego czoło marszu było niewłaściwie oplakatowane. Pan powinien wyjaśniać i udowadniać, że było niewłaściwe a Pan chce to robić cudzymi rękami.
  Pan chce by obywatele /ludzie wolni/ nie uczestniczyli w poparciu wolności/niepodległości a tym był marsz i tego żadne manipulacje nie zmienią.
  Dziwię się tylko, ze nie spotkał się Pan z należytym odporem na zarzuty. Cóż, Pan tam siedzi naście lat i już bezstresowo. Pewnie też nie powiedziałbym tego do mikrofonu, co teraz piszę.
  Pan nie dostrzega absurdu w nagonce na "hitlerowców". Nie widzi Pan, że to będzie świetna okazja do opisanego wyżej plasterkowania demokracji.
  Nie próbuje Pan sięgnąć w zakamarki mózgu z pytaniem. Jak to możliwe, że po tylu latach edukacji, trzech szkołach /zakładam, że podstawowej, gimnazjum i liceum/ komuś przechodzi w jednym zdaniu pochwała Hitlera i Polski?
  Nie zauważyłem, by po książkach z historii alternatywnej - co by było gdybyśmy skorzystali z propozycji Hitlera który twierdził, że niemiecka solidność poparta polskim sprytem i przedsiębiorczością pozwoli wspólnie zawojować Europę, był jakiś odpór w porannych piątkowych audycjach.
  Każda władza, nawet ta wybrana na chwilę /4 lata/ marzy o podporządkowaniu sobie wyborców. Taka jest atawistyczna potrzeba, prawo przyrody.
  Ktoś wymyślił demokrację/wolność obywateli i tego radzę się trzymać.
  Nie traktować wyłącznie PISu jak wszelkiego zła. Poprzednicy robili to samo co PIS
  i teraz totalny atak, tylko na PIS to wielki błąd, staje się Pan niewiarygodny.
  Przy okazji. A ustawa wprowadzona przez Urbana w sprawie prawa prasowego została zniesiona? Nie wiem nie śledzę. Jeżeli nie to ma Pan dowód, że zawsze biurokracja rządząca nami była zainteresowana kneblowaniem wolnych głosów.