Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Moda na antysmogowe gadżety

(2)
Polski rząd bardzo powoli zabiera się do walki ze smogiem i nie notuje większych sukcesów, więc wyprzedził go rynek.
 • 2018-01-24 20:42 | AnnaMariaMagda

  Moda na antysmogowe gadżety

  " Jak widać, w walce z tym przeciwnikiem świat działa raczej w myśl przysłowia „potrzeba matką wynalazków” zamiast Hipokratesowego „lepiej zapobiegać, niż leczyć”."
  To ostatnie zdanie z artykułu dotyczy w zasadzie wszystkiego, odkąd na Ziemi zapanował kapitalizm czyli usankcjonowany prawnie kult pieniądza.
  Jest wyjątkowo smutne i przykre, kiedy to dotyczy także naszego zdrowia i życia.
  Jest "oczywistą oczywistością" że pojedynczy człowiek nie jest w stanie zapewnić sobie zdrowego, czystego powietrza do oddychania.

  Po to nasi odlegli przodkowie "wynaleźli" społeczeństwo a później państwo, aby takie sprawy załatwiać wspólnie, poprzez odpowiednie, przygotowane do tego instytucje.
  Wszelkie "maseczki antysmogowe" i inne gadżety nie zastąpią dbałości państwa o zdrowie obywateli, ani umiejętności obywateli do stawiania wymagań własnym państwom.
  Jestem socjalistką prawie "od urodzenia", ale także etatystką, odkąd poznałam historię społeczeństwa i państwa.
  Teraz sytuacja jest tak dramatyczna, że jest mi nawet obojętne, czy państwo będzie socjalistyczne czy kapitalistyczne - ważne, aby DZIAŁAŁO!!!
  Ale czy obecnej epoce upadku nastąpi coś lepszego, zależy - jeszcze - od wyborów dokonywanych przez Obywateli.
  Mądrych, przemyślanych, rozsądnych wyborów.
  A o to właśnie w naszym i nie tylko w naszym społeczeństwie jest coraz trudniej... :(
 • 2018-01-28 12:00 | andrzejowy

  Re:Moda na antysmogowe gadżety

  Moda będzie zawsze i z modą nie wygramy nigdy!