Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Propaganda w stylu Gierka.

(3)
2018-01-25 11:33 | psr18gh
Zgadzam się z prof. Leszkiem Balcerowiczem: ..."priorytetem dla demokratycznej opozycji w Polsce powinna być obrona i odbudowa państwa prawa z ustrojowych zniszczeń w prokuraturze, w Trybunale Konstytucyjnym, w sądach." Nie ma sensu rozmawiać teraz o Euro, 35-godzinnym tygodniu pracy o liberalizacji prawa aborcyjnego, itd. Rację ma pan profesor, "że plan PiS jest przejrzysty: najpierw zrobić ustrojową destrukcję nazwaną dobrą zmianą, a potem sprawić, że ludzie o tym zapomną, między innymi poprzez nowe twarze w rządzie." Panie premierze Morawiecki !, publikuj zaległe wyroki Trybunału Konstytucyjnego. Wtedy uznam, że szczerze chcesz zakopać "topór wojenny" dla unicestwienia opozycji.
 • 2018-01-25 21:18 | Aspiryna

  Re:Propaganda w stylu Gierka.

  Co do Morawieckiego mlodszego nie mam zadnych zludzen... to (podobnie jak poprzedzajaca go Szydlo) wierny i oddany PiSowski aparatczyk. Bedzie wspieral teorie spiskowe i opowiadal bzdury, byle tylko zadowolic swojego prawdziwego szefa, Kaczynskiego!
 • 2018-01-26 11:13 | psr18gh

  Re:Propaganda w stylu Gierka.

  Pan premier Morawiecki jest groźniejszy od pani premier Szydło, bo sprawia wrażenie jakby chciał dogadać się z oponentami i część społeczeństwa może to kupić. Spostrzeżenie profesora Leszka Balcerowicza jest słuszne. To tylko zasłona dymna a w rzeczywistości PiS nie cofnie się ani o centymetr.
  Juliusz Słowacki pisał: "nie czas żałować róż, gdy płoną lasy", czyli najpierw należy zająć się sprawami ważniejszymi, a mniej ważne odłożyć na potem. Ubolewam, że partia RAZEM tego nie rozumie i rozbija opozycję. Tylu tam fajnych ludzi a tak zatwardziali na współpracę. Boją się że "stracą polityczną cnotę" i do tego zachciewa się im 35 godzinny tydzień pracy, i chcą projektem stosownej ustawy ratować kobiety. To ważne i potrzebne inicjatywy, ale nie teraz. Po pierwsze praworządność.
  Panie premierze ! Nie ściemniaj ! Publikuj zaległe wyroki TK !