Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak będziemy płacić za autostrady

(3)
Niektóre autostrady mamy bardzo drogie, ale większość jest wciąż darmowa. Niby to powód do zadowolenia dla kierowców, ale, niestety, na krótko.
 • 2018-01-25 12:22 | Bolesław Bonczol

  Jak będziemy płacić za autostrady.

  Płatne autostrady powodują to,że kierowcy omijają je jeżdżąc drogami lokalnymi nie przystosowanymi do ruchu samochodów ciężkich.Wydaje mi się,że rozsądną sprawą byłoby aby na drogach lokalnych ograniczono prędkość najlepiej do 60 km/h. Francja obniżyła do 80km/h.W ten sposób wiele samochodów pojechałoby pomimo płatności autostradami bo zyskali by na czasie przejazdu co jest w wielu wypadkach rzeczą bardzo ważną.Na drogach lokalnych pozwolić Samorządom ustawiać "maszynki do robienia pieniędzy"-nikt przecież nie każe jechać kierowcy za szybko?W ten sposób ograniczono by wypadkowość na drogach lokalnych,gdzie piesi często są zmuszeni poruszać się poboczem drogi.Nowe Aparaty do mierzenia prędkości są podobno bardzo dobre-wiec panowie posłowie do pracy.
 • 2018-01-26 13:32 | kevin_PPP

  Re:Jak będziemy płacić za autostrady

  Gdyby autostrady nie były takie drogie to sam częściej bym nimi jeździł. Czasem jadę A2 odcinkiem Kinin - Poznań - tam jest chyba największy koszmar pod względem kosztów!
 • 2018-01-28 12:03 | andrzejowy

  Re:Jak będziemy płacić za autostrady

  Jeśli będziemy mieć sieć dróg z prawdziwego zdarzenia z normalnymi czasami przejazdów między większymi miastami to nie będę miał żadnego problemu w uiszczaniu opłat za drogi...