Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Komiksy.

(2)
2018-01-25 16:54 | Sitiz
Czytacie komiksy?
Może moglibyśmy się w tym temacie dzielić spostrzeżeniami? Polecać sobie jakieś tytuły?

Ja, jako fan Gwiezdnych Wojen mogę polecić Wam nowe komiksy od De Agostini. Pisane w starym stylu, ale ja osobiście taki styl lubię.
  • 2018-02-03 10:28 | Dazan

    Re:Komiksy.

    Oczywiscie ze czytamy komiksy. Fanowi "Gwiezdnych Wojen" w starym stylu polecilbym historie agenta czasoprzestrzennego Waleriana, ktorego wznowienia albumow ukazuja sie ostatnio w fantastycznych wydaniach zbiorczych. Jest nawet porzadny film obok samych albumow komiksowych, oparty w sporej czesci na ich tresci. Zbiorcze wydanie tez Däniken'a w encyklice pt. "Ekspedycja" niewatpliwie jest rowniez godne uwagi. Rodzime awantury Funky Kovala czy Tajfuna takze zasluguja na wzmianke. Komiks fantastyczno-naukowy ma wielkie pole do popisu w zakresie mozliwosci przedstawiania futurystycznych bajerow. Interesujace komiksy, czy jak to sie okresla na zachodzie "powiesci graficzne", ktore ostatnio czytalem, to "Irena", "Sklad Glowny" i sagi Hermann'a. Do komiksow wracam po latach przerwy i jest to powrot, ktory odbieram jak powrot do domu. Nie pamietam juz kiedy dokladnie po raz pierwszy zetknalem sie z komiksami. 5 lub 6 lat musialem miec. Byly to przygody Jonkow, Kokoszy i Nerwosolkow. Nie jestem fanem komiksu amerykanskiego "superbohaterowego" czy perwersyjnego japonskiego. Skuteczniej pociaga mnie komiks rodzimy i "resztoeuropejski", obyczajowy vel historyczny.