Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co przyniesie nowelizacja ustawy o ratownictwie medycznym

(1)
Zamiast reformy systemu ratownictwa medycznego – marginalizacja roli lekarzy i upaństwowienie pogotowia. Oto, co planuje rząd.
  • 2018-01-28 17:21 | Bolesław Bonczol

    Co przyniesie reforma

    Kiedyś mieliśmy wyroby "czekolado podobne",kiedyś było Pogotowie Ratunkowe a teraz "Pogotowie podobne Ratownictwu".Ministerstwo podobno Twierdzi,że zwykli lekarze nie mogą jeździć w karetkach muszą to być specjaliści.Aby było więcej specjalistów potrzeba ich wyszkolić no dać odpowiednią zachętę bo lekarz Pogotowia to nie to samo co lekarz np.Rodzinny.Rozmawiałem z lekarzem jeżdżącym dla poratowania budżetu również w Pogotowiu.Powiedział mi;zostałem wezwany do dziecka z zapaleniem gardła.Patrzę i zastanawiam się czy to zwykła angina czy też początek zakaźnej choroby(tutaj podał jej nazwę,niestety nie jestem z branży medycznej i zapomniałem).Jeśli to jest choroba zakaźna a ja ją zostawię to może umrzeć,jeżeli zabiorę ją na oddział zakaźny a to jest zwykła angina to się zakazi.Widać,że dla lekarza jest to i problem i odpowiedzialność.Może lepiej jak do czasu wyszkolenia odpowiednich lekarzy będą jeździli np.Rezydenci bo lepszy Rydz niż Nic?We Francji jeździ oddział Straży Pożarnej zwani (uwaga może nie tak ich nazwę)Trompersi!