Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kawiarnia literacka

(3)
Patrzyliśmy na siebie jak Polak i Węgier – czyli dwa bratanki, które zasłużyły sobie na lepszych przywódców.
 • 2018-01-30 08:41 | Bolesław Bonczol

  Kawiarnia literacka.

  Podobno dla Węgrów byliśmy oknem na świat w dziedzinie kultury.Dla nas Węgry były oknem na świat w dziedzinie konsumpcyjnej.Trudno mi policzyć ile przywożono z Budapesztu np.bluzek produkcji japońskiej z nowoczesnego jak na owe czasy.Kto słyszał w owym czasie o środkach higienicznych dla Pań OBE?Tam były jak i wiele innych rzeczy o których mogliśmy tylko marzyć.Od Okna Wystawowego jubilera aż tak "Świeciło",że aż oczy bolały,ale mój portfel był pusty!
 • 2018-01-31 18:27 | satrustequi

  Re:Kawiarnia literacka

  Ad.Podobno dla Węgrów byliśmy oknem na świat w dziedzinie kultury.Dla nas Węgry były oknem na świat w dziedzinie konsumpcyjnej."

  Interesujace i wielce mozliwe - pamietam Wegrow na widowni Jazz Jamboree za Jaruzelskiego! Co do zakupow i handlu w Budapeszcie to oczywiscie rzecz pewna.
 • 2018-02-02 23:23 | Aspiryna

  Re:Kawiarnia literacka

  Obecne Wegry juz nie wygladaja tak atrakcyjnie jak kiedys!