Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ciało z ciała

(1)
Ciało człowieka nie jest z plastiku, lecz ze skóry, podobnie jak sarny, zająca czy wilka.
  • 2018-01-30 10:02 | Bolesław Bonczol

    Ciało z ciała

    "Religia skazuje kobiety na wycięcie łechtaczki i warg sromowych".U nas Kościół NA RAZIE nie każe stosować tej metody,ale wszelkie znaki na Niebie i Ziemi wskazują,że idziemy dziarskim krokiem w tym kierunku.Ciekawe,że wśród plemion zwłaszcza afrykańskich ( nie tylko w Afryce ale i innych krajach zamieszkałych przez ludy pochodzą z Afryki np.USA)stosuje się tę metodę na młodych dziewczynach.O dziwo zmuszającymi te biedne dziewczyny do tych "operacji" i zarazem WYKONAWCZYNIAMI SĄ KOBIETY(!).