Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pan prezydent krzyczy i macha mi paluszkami.

(2)
2018-01-30 10:58 | artur702
Ja nie krzyczę i nie macham dwoma paluszkami, ale zwracam uwagę na to, aby spojrzał na siebie. By udzielać innym reprymendy, trzeba być samemu człowiekiem nieskazitelnym. A jest antypolskim przestępcą, który wielokrotnie złamał Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej, a której z wezwaniem Pana Boga na świadka przysięgał wobec narodu strzec. Bardzo mi przykro, że prezydent mojej Ojczyzny ciągle łamie prawo i zachowuje się jak pajac. Patrzę na niego z niepohamowanym obrzydzeniem.