Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

SN: Sąd Okręgowy w Krakowie dalej będzie się zajmować sprawą rodziny Ziobrów

(4)
Sąd Najwyższy postanowił nie uwzględnić wniosku Sądu Okręgowego w Krakowie.
 • 2018-01-30 14:43 | turpin

  Sprawa

  Nim pojawia sie zwykle bluzgi i biadolenia, chcialbym zauwazyc, ze Ziobrowie nie wydaja sie w tej sprawie byc bez racji; warto wyszukac i przeczytac wywiad z wdowa. Jesli mówi prawde, pacjentowi wszczepiono stent w ramach eksperymentu medycznego, nie informujac go o tym - byl przekonany, ze to leczenie rutynowe. A to samo juz jest niezla granda...

  W UK za cos takiego traci sie prawo wykonywania zawodu.

  Gwoli scislosci - nie, nie jestem zwolennikiem PiSu. Ministra zas Ziobre uwazam za szkodnika o skali imponujacej nawet jak na standardy Dobrej Zmiany - drzewa po Szyszce odrosna, Macierewiczowe idiotyzmy sie odkreci, a szkody, jakie Ziobro pocyznil dla polskiego porzadku prawnego zostana na ruski miesiac.
 • 2018-01-30 17:12 | Aspiryna

  Re:SN: Sąd Okręgowy w Krakowie dalej będzie się zajmować sprawą rodziny Ziobrów

  "Nim pojawia sie zwykle bluzgi i biadolenia, chcialbym zauwazyc, ze Ziobrowie nie wydaja sie w tej sprawie byc bez racji; warto wyszukac i przeczytac wywiad z wdowa. Jesli mówi prawde, pacjentowi wszczepiono stent w ramach eksperymentu medycznego, nie informujac go o tym - byl przekonany, ze to leczenie rutynowe. A to samo juz jest niezla granda..."

  Czy istnieja w tej sprawie jakies dokumenty, czy wszystko oparte jest li tylko na slowach?
 • 2018-01-30 17:25 | ed73

  Re:SN: Sąd Okręgowy w Krakowie dalej będzie się zajmować sprawą rodziny Ziobrów

  I dobrze, że SN wreszcie dał głos. Nie mógł, moim zdaniem, podjąć innej decyzji. Przekonuje mnie argument, że KAŻDY INNY SĄD - jeśli miałoby dojść do jakichś nacisków ze strony Ziobrów i prokuratury - byłby w takiej samej sytuacji.
  Czas najwyższy, by sędziowie SAMI SOBIE pokazali kim są: sędziami stojącymi na straży konstytucyjnego porządku prawnego czy kastą broniącą własnej du...
  Panowie Sędziowie, na oportunizm nie ma miejsca! Trzeba mieć świadomość, czego i jakich wartości chcecie bronić. Albo macie kręgosłup i cywilną odwagę, albo zmieńcie zawód. Żadna praca nie hańbi, nawet zamiatanie ulic
 • 2018-01-30 20:00 | Alice_

  Re:SN: Sąd Okręgowy w Krakowie dalej będzie się zajmować sprawą rodziny Ziobrów

  Akurat wdowie wierzyłabym tu najmniej.