Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rok prezydentury Donalda Trumpa: więcej farsy niż tragedii

(3)
Jaka jest Ameryka po roku rządów Donalda Trumpa? Gdy obejmował urząd, wielu głosiło koniec świata. Na razie w tej prezydenturze jest więcej farsy niż tragedii.
 • 2018-01-30 17:22 | Kosal

  Stan Trumpa

  Jak zwykle pan redaktor dolaczyl do Demokratow aby zaatakowac Trumpa.
  Zastanawiam sie czy ten artykul ma byc reportazem opartym na faktach czy artykulem opiniotworczym pan redaktora. Jako reprtaz to mozna to wrzucic do smieci. Jesli sie kogos oskarza o rasizm to trzeba podac konkretne przyklady a nie ogolne dyrdymaly.
  Trump nie lubi prasy ale nigdy nie mowil o przykrecaniu sruby. Srube mozna przykrecac w Europie, ale w Stanach jest to niemozliwe ze wzgledu na wolnosc slowa. Z prasa mozna walczyc i to robi Trump, ale nikt nic nie przykreca, wiec prosze glupot nie pisac. Jesli chodzi o cudownym ubezpieczeniu zwanym Obamacare to jest to cos co mozna miec tylko nie mozna tego uzyc. Przy tzw "deductable" 6000 dolarow wszelkie operacje sa niedostepne dla mniej zarabiajach. Moj syn potrzebowal operacje kolana tzw naprawa ACL sciegna i zostal przyjety do kliniki dopiero gdy wplacilismy
  5000 dollarow. W sprawie jak pan redaktor napisal Kremlin-gate pan redaktor tez sie myli. Demokraci juz nie mowia o "collusion" z Rosja gdyz nie nic nie znaleziono w tej sprawie a zmieniaja to na "obstruction of justice" gdyz Trump jakoby mial zamiar zwolnic specialnego prokuratora Mullera. Jak z tego widac pan redaktor stroi sie w piorka korespondenta ale pisze artykuly ktore sa jego opinia a nie oparta na faktach korespondencja. W Stanach jest to bardzo przestrzegane, korespondent musi pisac fakty, a gdy ktos wyglasza swoje opinie to jest to w sekcji edytorialnej i kazdy wie o co to jest.
 • 2018-01-30 23:59 | Aspiryna

  Re:Rok prezydentury Donalda Trumpa: więcej farsy niż tragedii

  Panski, panie "Kosal" ulubieniec ma nieslychanie ograniczone slownictwo - tak na poziomie przecietnego ucznia z amerykanskiej "middle school". Co pan woli, "America first, America first...", czy tez "fake news"?
 • 2018-02-01 05:25 | Kosal

  Re:Rok prezydentury Donalda Trumpa: więcej farsy niż tragedii

  Trump nie jest moim ulubiencem, ale probuje byc obiektywny w jego ocenie. Tak, czasamy mowi glupoty ale wszystkie jego posuniecia w gospodarce sa trafne na 100%, a jak mowil ulubieniec lewicy Clinton "it's economy stupid".
  Chcialbym to widziec w Polsce, ale niestety w Polsce panuje ciagle gospodarka socjalistyczna, a to obniza rozwoj gospodarczy.