Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trump z sukcesem. Po pierwszym orędziu może liczyć na odzyskanie poparcia

(5)
Koncyliacyjne motywy w orędziu były próbą ustawienia się Trumpa ponad podziałem republikanie – demokraci.
 • 2018-01-31 14:35 | azur

  Orędzie Trumpa

  Trump to zręczny demagog. Kongresmani i senatorzy co chwilę wstawali z krzeseł i bili brawo. America first!
 • 2018-01-31 15:55 | geozak

  Re:Trump z sukcesem. Po pierwszym orędziu może liczyć na odzyskanie poparcia

  Tak chwalił się i miał się czym chwalic .Wyborca nie patrzy jaki ma w tym szczegolowy udział wystarczy ,ze w czasie prosperity pelni urzad.Przecietny Amerykan nie sledzi codziennych harców politykow i nie interesują jego Tweety Donalda.Przeciętny wyborca ma prosty i skuteczna metode oceny politka czy partii.Liczy forse w portfelu czy ma wiecej pieniedzy i czy jego portofilio 401 k wzrosło od czasu kiedy polityk czy partia przejeli władzę.W tym przypadku sytuacja polityczna Donalda i Republikanów ma sie wyjątkowo dobrze gdyż znacznie sie poprawiło.
  Podlane to jeszcze patriotyczną retooretyką jest wyjątkowo strawne dla Amerykanow..

  Odpowiedż na przemowienie Prezydenta miał Demokrata z rodziny Kennedych i była to riposta tak kontrastująca ,ze wrecz żałosna w swojej pociesznosci .Młodzik miotał się na podeście (wygladalo to beznadziejnie wizerunkowo ) klepiąc slogany demokratow bez dykcji i zadnych konkretów.

  Podobnie jak PO i jej liderzy nic konkretnego nie miał do zaoferowania wyborcy.Wyborca na coś takiego ma jedna odpowiedż - zabierz sie do pracy i zaproponoj cos konkretnego dla obywateli i państwa.

  Jerzy Zakrzewski -Palatine,Illinois
 • 2018-01-31 16:59 | alamakotalive

  Re:Trump z sukcesem. Po pierwszym orędziu może liczyć na odzyskanie poparcia

  W Polityce nadal piszą o U.S.A jak za PRL. Półprawdy.
  Bo jakże inaczej? Napisać, że zmiany podatkowe przeforsowane przez DT podnoszą sumę zwolnioną od podatku nieomal trzykrotnie? Że fundusze emerytalne i wartości domów przyrosły w tempie o którym w Rzeczypospolitej można tylko marzyć?
  Że największym z osiągnięć Demokratów w tym samym okresie jest "Me too"?
  To nie byłoby "po lini".
 • 2018-01-31 17:02 | Aspiryna

  Re:Trump z sukcesem. Po pierwszym orędziu może liczyć na odzyskanie poparcia

  "America first" oraz "fake news" to ulubione dwa zwroty, ktore Trump powtarza w kolko jak babcia modlitwe w kosciele... A tresci w tym nie ma zadnej!

  P.S. Wciaz czekam, by dowiedziec sie co tak skrzetnie Trump ukrywa w swoich zeznaniach podatkowych.
 • 2018-02-01 05:47 | Kosal

  Re:Trump z sukcesem. Po pierwszym orędziu może liczyć na odzyskanie poparcia

  Ocena przemowienia Trumpa, ktore ogladalem na biezaco jest wysoka. Siedemdziesiat piec procent Amerykanow ocenilo ja bardzo pozytywnie. Co do czarnych kongresmenow siedzacych ze skwaszonymi minami gdy Trump mowil o historycznie niskim bezrobociu w srod czarnych to ocena ich zachowania byla bardzo negatywna. Tak samo ocena postawy "minority leader" w Kongresie Nancy Polosi jest bardzo negatywna, wygladalo to tak jak by miala cytryne w ustach albo bol zeba.
  Jak oceniaja Trumpa liderzy byznesu to widac po wynikach gildy a takze z setek firm ktore oglosily 1000 do 2000 bonusy i podwyzki dla pracownikow. Wielu komentatorow podkresla ze posuniecia Trumpa obudzily dzw. animal spirit w gospodarce, oczekiwania sa ze wkrotce wzrost gospodarczy moze osiagnac 4%. Dla lewicy jest to bol glowy gdyz
  za pol roku nie beda mogli powolywac sie na wielkie osiagniecia Obamy (2% max wzost). Co do twierdzenia przez pana redaktora ze gospodarka Ameryki ma sie dobrze gdyz caly swiat sie rozwija, to jest to odwrocenie kota ogonem, gdyz to Ameryka jest kolem napedowym gospodarki swiatowej a nie Europa. Mozna to widziec po dynamice rozwoju wydobycia ropy i gazu, w tym roku Stany maja szanse zostac najwiekszym producentem ropy a takze i gazu, a to wszystko zostanie osiagniete dzieki wsparciu aministracji Trumpa.