Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Skąd ten smog i jak z nim walczyć

(3)
Premier Morawiecki zapowiada bezwzględną wojnę ze smogiem, ale na węgiel ręki podnieść nie pozwoli. Czy to ma sens?
 • 2018-01-31 18:22 | satrustequi

  Ciepla woda w kranie i cieply smog w plucach

  "W większości domów z własnym ogrzewaniem królują najprostsze kotły, nieefektywne i emitujące masę spalin. Polski Alarm Smogowy ocenia, że w Polsce użytkowanych jest 3 mln takich urządzeń. Nawet w Warszawie, mieście, które ma potężną sieć ciepłowniczą, doliczono się 1700 kopciuchów i to tylko w budynkach należących do miasta. Działacze ze stowarzyszenia Miasto Jest Nasze i ruchów antysmogowych apelują do władz stolicy – pozbądźcie się swoich kopciuchów! W odpowiedzi słyszą, że miasta na to nie stać. A jednocześnie ratusz zapewnia, że w ciągu roku na ochronę powietrza wydaje 1,1 mld zł.

  W październiku 2017r. weszło w życie rozporządzenie podpisane przez ministra Mateusza Morawieckiego zakazujące produkcji kotłów niespełniających norm... ... ...
 • 2018-01-31 18:33 | satrustequi

  Re:Skąd ten smog i jak z nim walczyć

  Otoz chce powiedziec ze za duzo waznych spraw zostawionych odlogiem przez 8 lat PO, przypuszczalnie za sprawa osobowosci szefa tej formacji. Nawet zakazu trucia zlymi piecami nie chcialo sie wprowadzic. A to ogromnie wazna sprawa choc moze kosztowac glosy tych paru milionow obywateli-trucicieli... Czyz nie swiatli nowoczesni rodacy?
 • 2018-02-02 15:27 | satrustequi

  Re:Skąd ten smog i jak z nim walczyć

  No tak. Glowny, okladkowy temat Polityki, o zywotnym znaczeniu dla zycia w kraju i... oprocz mnie nikt... Dlaczego? Dlatego ze Polacy od dekady zachecani byli do myslenia w kategoriach "kto kogo" zalatwi, a nie "kto co" zrobi. Smrod z kominow to dla tych szwolezerow polityki zaden temat. Temat to bardziej co polityk np. Niesiolowski powiedzial o polityku K. i z jakiej partii do jakiej sie przetransferowal. Trivia plotkarkie w istocie rzeczy. A nie problemy ktorymi interesuja sie bardzo pozytywisci, patrioci trudu.