Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Podkomisja MACIEREWICZA i Prokuratura Krajowa boi się wiedzy doświadczonych pilotów wojskowych.

(5)
2018-02-01 23:24 | Major pilot
Od kwietnia ubiegłego roku doświadczeni piloci wojskowi składają doniesienia do Prokuratury Krajowej w sprawie kłamstw i oszustw członków podkomisji MACIEREWICZA z nim samym, kłamstw zastępcy prokuratora generalnego Marka PASIONKA oraz kłamstw i oszczerstw prokuratorów zespołu nr 1 prowadzących sprawę katastrofy smoleńskiej. Informują tych ludzi również o rzeczywistych przyczynach tej tragedii. Jak Państwo myślicie jakie działania podjęła Prokuratura Krajowa w tej sprawie?
 • 2018-02-02 12:02 | Obserwer

  Oczywiste.Zadnych kroków

  Pozostawiono te klocki katasroficzne w celu zajęcia się nimi nadal przez tzw. smoleński elektorat ze swoim "kapłanem" wydumanych pojęć w sprawie tej katastrofy. Dlatego nie na rękę jest zajmowanie się tymi doniesieniami. Przynajmniej jeszcze nie teraz. Zawsze to można wykorzystać w bardziej sprzyjających okolicznościach.To jest oczywista oczywistość.

  Ale jak widać stan i poziom paranoi przekroczył nawet bajanie pisowskie swoim skostniałym zwolennikom. I stary zakon PC postanowił skończyć z tym kapłanem i jego bajkami. Nawet ojciec ojców nie był w stanie biegu zdarzeń powstrzymać. Z resztą żadne pieniądze nie śmierdzą. Jakaś niespodziewana dotacja, parę nowych samochodów od tzw. bezdomnego z wielką wygraną, jest zdecydowanie lepsze niż podtrzymywanie kontaktów z desperatem i jego stajnią dość wiekową.
  Kalkulacja czysta kalkulacja.
  Z tego katastroficznego ciągu do wybuchu już nic nie wyciągną. To już było.
 • 2018-02-03 19:35 | Major pilot

  Re:Podkomisja MACIEREWICZA i Prokuratura Krajowa boi się wiedzy doświadczonych pilotów wojskowych.

  Jedyną przyczyną usunięcia MACIEREWICZA jest właśnie to, że sam prezes przestał już wierzyć w jego brednie. Po co "ciapnąć na dno" całe PiS, jak można "utopić" tylko "guru" sekty smoleńskiej wraz z jego wiernymi kapłanami.
  Nieuchronnie zbliża się czas rozliczenia członków sekty, a jest to układ czysto korupcyjny polegający na tym, że "kapłani" potwierdzają dla "guru" brednie za konkretne pieniądze i stanowiska. I tym niestety powinna się już zająć CBA. Pieniądze Polaków trafiają do oszustów i kombinatorów.
 • 2018-02-05 17:14 | Aspiryna

  Re:Podkomisja MACIEREWICZA i Prokuratura Krajowa boi się wiedzy doświadczonych pilotów wojskowych.

  Sadze, ze Macierewicz szerzy coraz bardziej obledne teorie spiskowe za pelna wiedza "wodza" Kaczynskiego... To jest paranoja, ale oni maja w tym swoj cel!
 • 2018-02-07 20:49 | Major pilot

  Re:Podkomisja MACIEREWICZA i Prokuratura Krajowa boi się wiedzy doświadczonych pilotów wojskowych.

  Wczoraj sprawa wyłudzeń środków publicznych z budżetu Państwa na prywatną podkomisję MACIEREWICZA trafiła do CBA i CBŚP. Na bieżąco informowany jest również sam Jarosław KACZYŃSKI. Trzeba dodać, że zachowuje się bardzo powściągliwie po zapoznaniu się z zarzutami przeciwko MACIEREWICZOWI i jego ludziom.