Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Elisabeth Revol o wyprawie na Nanga Parbat i opuszczeniu Mackiewicza

(2)
Na pomoc czekała ponad dobę – w mroku, cierpiąc z powodu odmrożeń. Teraz grozi jej amputacja.
 • 2018-02-02 11:58 | turpin

  sport

  W Koziej Głowie na Podkarpaciu obyły się Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Wielkiej Polski w siedzeniu w piecu chlebowym. Patronat objęło miejscowe Stowarzyszenie Prawych i Nieprawych Potomków Żołnierzy Wyklętych.

  W rozpalone do czerwoności szrkanki stanęli najwybitniejsi polscy i zagraniczni zawodnicy. Rekordzista, pochodzący z Zimbabwe weteran tego sportu, wytrzymał trzy i pół zdrowaśki, odmierzane przez Komisję Ministrantów.

  Niestety, dotychczasowy Mistrz Polski wyjęty został z pieca po upieczeniu. Dramatyczną relację z tych zmagań szeroko przedstawiały media, niezależnie od profilu i politycznej orientacji. Naród przywarł do telewizorów i ekranów komputerowych, czołówki w prasie nie mówiły o niczym innym. Wszyscy byliśmy razem z Bohaterami.

  Nieliczni krytykanci po prostu nigdy nie zrozumieją tego, jak to tam jest. W piecu.
 • 2018-02-11 21:39 | adam211

  Re:Elisabeth Revol o wyprawie na Nanga Parbat i opuszczeniu Mackiewicza

  Przerażający jest stan umysłu wielu moich rodaków. Niestety prezentują się oni coraz częściej na łamach mojej (czytam od pierwszego numeru) Polityki.