Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mój wynalazek

(1)
2018-02-02 16:44 | jakowalski
Tak sobie myślę, co było gdyby:
- Każdy pracownik super czy też hipermarketu otrzymałby co najmniej jedną akcję firmy, w której pracuje i stał się w ten sposób jej współwłaścicielem i
- Podzielono by przez akt notarialny wielkie sklepy na formalnie niezależne, a tylko kooperujące ze sobą jednoosobowe stoiska, obsługiwane przez nienależne od tych stoisk kasy, z których każda byłaby formalnie niezależną jednoosobową firmą, tyle że zrzeszoną w czymś na rodzaj Kółka Rolniczego, czyli w luźnej kooperatywie?
Zainteresowanych proszę o kontakt: lech(dot)keller(małpa)gmail(dot)com