Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Głównym celem J. Kaczyńskiego jest Polska w ruinie.

(3)
2018-02-03 12:18 | artur702
Po ostatnich wyborach przejął Polskę w rozkwicie. Szanowaną, modernizowaną we wszystkich dziedzinach, cenioną za dokonania, stawianą za wzór innym, Polskę wiarygodną, Polskę posiadającą wielu przyjaciół na świecie. Z niezrozumiałych dla mnie względów, Jarosław Kaczyński przepełniony zapiekłą nienawiścią do Polski i do Polaków realizuje swoje niszczycielskie cele z użyciem antypolskich zdrajców wybranych pośród rodzimych kanalii. Niszczy naszą Ojczyznę realizując swoje cele bez przeszkód jak obcy najeźdźca i z podobnym skutkiem. Gdyby Putin swoją armią najechał nasz kraj, szkody byłyby podobne.
 • 2018-02-05 09:21 | psr18gh

  Re:Głównym celem J. Kaczyńskiego jest Polska w ruinie.

  "Cel uświęca środki". Głównym celem pana Jarosława Kaczyńskiego nie jest Polska w ruinie, tylko 2/3 w sejmie. On chce zmienić konstytucję i jeśli w drodze do tego celu zrujnuje Polskę, to dla niego nie jest to takie ważne. Polskę można odbudować a zmiana konstytucji na długie, długie lata to naprawdę byłby majstersztyk. Premier Węgier jest dla Kaczyńskiego przykładem. Skoro udało się na Węgrzech, to dlaczego nie może udać się w Polsce ?
 • 2018-02-08 16:54 | Aspiryna

  Re:Głównym celem J. Kaczyńskiego jest Polska w ruinie.

  "Skoro udało się na Węgrzech, to dlaczego nie może udać się w Polsce ?"

  Orban nie laczy swojej wladzy z ultra-katolicka mentalnoscia i nie ma swojego "ojca-oszusta" (Rydzyka)... Orban nie szerzy tez teorii spiskowych, tak jak to dzieje sie podczas comiesiecznych "sabatow czarownic" organizowanych przez PiSowskiego wodza. Nie zachowuje sie w sposob tak paranoidalny jak PiSowska mafia i jest duzo bardziej pragmatyczny...