Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czyn pomówienia

(2)
Megalomania narodowa, podsycana poczuciem krzywdy i zagrożenia, jest jedną z najsilniejszych emocji, jakimi PiS spaja swój elektorat.
 • 2018-02-03 12:44 | Laclos

  Znów polityka wewnetrzna...

  Wprawdzie PiS wypada imponujaco w sondażach poparcia społecznego, ale co szkodzi jeszcze sobie podwyższyć słupki....Polskie spoleczenstwo, które było i jest antysemickie, az wyje z zachwytu nad perspektywa zamkniecia na trzy lata takiego Grossa, albo naczelnego New Tork Timesa za oszczerstwa skierowane przeciw Narodowi Polskiemu. Ostatnie wyniki: 49% poparcia dla PiS, 15% dla PO. I kto tu jest nieudolny?
 • 2018-02-04 11:47 | artur702

  Re:Czyn pomówienia

  2018-02-03 12:44 | Laclos
  Nie wierzę w wyniki tych sondaży robionych na pisopatyczne zamówienie. Nieustannie odnoszę wrażenie, że Polacy nie są aż tak beznadziejnie głupi.